Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol tudom megnézni, hogy...

Hol tudom megnézni, hogy területileg melyik kórházba tartozom? Magánban tervezek szülni, de ha a koronavírus tesztem pozitív átvisznek a lakcímem szerinti kórházba

Figyelt kérdés
Szeretnek minden eshetőségre felkészülni, mert sajnos ha a szülés napján a kotonavirus tesztem pozitív lesz, nem szulhetek a választott korhazamban, hanem mentővel atvisznek oda, ahol fogadni tudnak, de elso sorban területi kórházba, de nem tudom, hova tartozom... valaki tudja, hol van ilyen lista? Próbáltam keresni de nem találtam

2020. nov. 15. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2020. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az ötödik keruletben lakom.
2020. nov. 15. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Hmmm én sem találom. De a Péterfyre tippelek.
2020. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem is arra esett a tippem.
2020. nov. 15. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik kórházban mondtak ilyet?! Ezt én is kérdeztem a fogadott orvosomtól, és azt mondta, hogy ugyanúgy engednek, ha van befogadónyilatkozatom. Pedig nagyon nem oda tartozom területileg 😆😆
2020. nov. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En a Robert kórházban tervezem a szülést, azonban mivel ok nem korona kórház, ezért ott nem lehet szülni pozitív teszt esteten
2020. nov. 20. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!