Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hüvelynyilalás (mintha késhegg...

Hüvelynyilalás (mintha késheggyel döfködnének), végbél tájéki fájdalom, ill has keményedése lehet a közelgő szülés jele? 38+4 hkm

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Feltétlenül!!! Irány a kórház! Könnyű és gyors szülést!:)
2010. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincsen benne semmi rendszeresség! Nem periodikusan ismétlődő, nem egybefüggő, hanem olykor-olykor előforduló. Nem szeretnék vaklármát. A nyákdugóm még megvan, a magzatvíz nem szivárog...én még figyelem magam. Nem szeretnék elrohanni feleslegesen és beparáztatni az egész retye-rutyát.
2010. aug. 10. 17:15
 3/12 A kérdező kommentje:
Csajok! Felelőtlen volnéK?????
2010. aug. 10. 17:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát...Nekem volt ilyen 25 hetesen is...! Most 31 hetes vagyok, és semmi bajom! Nekem vannak ilyen fájdalmaim akkor is mikor megjön!


Dokid nem tudod felhivni? Szerintem inkább vaklármáztass mithogy baj legyen!! Szolj párodnak menni kell...bementek megvizsgálnak, és ha van vmi akkor szolsz nagyszülőknek.


Minden jót, könnyű szülést, és esetleg ird meg mi volt!

Üdv 31hkm

2010. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is így voltam vele, nagyon nem voltam benne biztos, hogy mi van, nekem is ssze-vissza jöttek a görcsök, aztán egyszercsak pisilés után rózsaszín volt a wc papír, akkor mondtam, hogy menjünk, max elküldenek a halál f@szára, hogy mit keresek ott hajnali 3-kor...ahogy a doki megvizsgált, elfolyt a magzatvíz:)) nem vagy felelőtlen, megértelek, ha nem rohansz rögtön...de azért figyelj nagyon oda. Hasmenés nem volt?
2010. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen tüneteim, én 39+4 h. vagyok. A szülészeten azt tanácsolták, hogy akkor menjek kórházba, ha elfolyik/szivárog a magzatvíz ill. ha 7-8 perces fájások vannak. Szóval szerintem a testünk készülődik egyelőre.
2010. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok! Egyenlőre nem változott a helyzet, ill. annyiban, hogy egyenlőre nyugalomban vagyunk. Holnap egyébként is megyek a dokimhoz, úgyhogy amennyiben nem lesznek az éjjel egyértelmű bizonyítékok (nyákdugó, magzatvíz, mérhető fájások), akkor holnap kiderül. Majd írok, ill. írok, ha esetleg babázom akkor is!!!

Istenem! mÁR ANNYIRA VÁROM!!!!!

2010. aug. 10. 20:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Én második babát várom,és ennyire rosszul még nem voltam.37hét végén vagyunk 31re vagyok kiírva,de napok óta görcsölök,van,hogy 5-10percenként van,hogy egy fél napig semmi,de néha már olyan erősek,hogy a falat kaparom.Hétfőn voltam dokinál mondtam neki,nem mondott semmit-úgy megvizsgált majd leugrottam az vizsg.székből....ma nst-n ott sem mondtak semmit..de tényleg néha bele is könnyezem.előző babát császárral szültem a kiírt nap előtt 5nappal,mert faros volt,de semmi gondom nem volt ilyen-ezért is nem értem mi lehet ez..de ha nem múlik felhívom a dokimat holnap,mert már kezdek félni ha most így fáj napok óta mi lesz a szülésnél-és természeteset szeretnék..
2010. aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amíg nem rendszeres, addig nyugi, ügyes vagy, nem felelőtlen :)

Könnyű, szép szülést kívánok neked!

3 gyerekes anyuka

2010. aug. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek amiket leírtál nálam a lassú de biztos tágulás jelei voltak.Amúgy én is azt hittem hogy szülök akkor még :(Jelenleg 39 hetes 6 napos kismami vagyok.A kislányom meg ki sem akar mozdulni:)
2010. aug. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!