Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek a szülés a legerős...

Szerintetek a szülés a legerősebb fizikai fájdalom?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 17:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem. Legalább is én nem éreztem annyira fájdalmasnak. Lehet, hogy egy törött végtag jobban fáj, nem tudom.
2011. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem. Ha valamivel belevágnak/fűrészelnek csontba, egyenesen a velőig, az jobban fáj. A szülés csak annyival nehezebb, hogy ott nem csak passzívan elviselni kell a fájdalmat, hanem rá is kell segíteni a folamatra.
2011. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
+y
2011. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

kamaszkoromban többszörös üveg által vágott hámsérülésem volt az nagyon fáj amikor gyógyul.

szóval szerintem se a szülés a legfájdalmasabb inkább csak az alhasi - hasi részen nagyon sok érzés együttese okozza az intenziv fájdalmat de ha külön külön éreznéd nem kibirhatatlan.


kétgyermekes anyuka

2011. aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt egy fenékműtétem és a varrófonalat, napról napra kellett összehúzni, mert nem lehetett a műtét során teljesen lezárni a váladék miatt amit a sipoly okozott. Az a fájdalom, ahogy rángatták ki a belem elviselhetetlen volt, inkább a szülés 100x mint az mégegyszer...ha nem szakadt volna le a következő alkalommal, lehet belehalok...utána hamar nőtt össze a seb és ambulánsan felvágták tűzkéssel...érzéstelenítőt benyomták, de nem vártak és nem is hatott, az sem volt kellemes.
2011. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
A vesekő sokkal durvább. A szülésről nevetve jöttem ki, a vesekövemnél pedig ordítoztam...
2011. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
Nekem pl. igen, az volt a legfájdalmasabb dolog az életemben pedig volt lábműtétem (mindkét lábamról lefűrészelték a bütyköt) és egy vesemedence gyulladásom és nem vagyok egy nyafka természet. nem is értettem, hogy miért készültem ki ennyire a vajúdástól de a császár már meg sem kottyant ahhoz képest. Másnap már úgy járkáltam mintha mi sem történt volna.
2011. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Sztem attól függ...nekem nehéz szülésem volt,9 órán át folyamatosan nyomták belém az oxitocint nem kis adagban,semmilyen fájdalomcsillapítás nem volt. Egyébként ikreket szültem,de ez a fájdalom szempontjából lényegtelen...Nekem ez volt az eddigi életem legnagyobb fizikai fájdalma,de vannak nők,-nem is kevesen- akik 1-2 óra alatt szinte "kipottyantják" magukból a gyereket. Hát azt hiszem,nekik nem a szülés a legfájdalmasabb.

Nekem nem volt vesekövem,remélem nem is lesz,de a párom szerint az felér a szüléssel. Persze ő meg honnan tudja,az milyen? Szóval erről ennyit,relatív a dolog.

2011. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
*mármint a szülés milyen..merthogy neki meg veseköve volt
2011. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig a szüléseim voltak a legfájdalmasabbak, pontosabban a vajúdás. A 3. fájt a legjobban, azt hittem, nem bírom ki. Persze kibírtam, de nem szeretnék többször szülni....


Azt hiszem, nem a szülés a legerősebb fizikai fájdalom.

2011. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!