Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha beindul a szules van meg...

Ha beindul a szules van meg ido...?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha butasagot kerdezek, de pl. ha beindulna a szules rendszeres 10 perces fajasokkal, van meg ido lezuhizni, borotvalkozni, esetleg egy 5 perces, gyors hajvasalas? Sajnos ebben az idoben borzalmasan tud allni a hajam,bedurran a paratol es nem akarok igenytelennek kinezni. En minden nap ugy fekszem le, hogy rendbe rakom magam, tehat 2-3 naponta hajmosas, borotvalkozas, kremezkedek,tehat esti rutint vegzek. Pl. ha este lefurdok s ejszaka elfolyik a magzatviz, megint "illik" lefurodni vagy felesleges? Vagy azonnal indulni kell? 35 km a korhaz tolunk egyebkent. Koszonom, aki normalisan valaszol...
2020. nov. 17. 15:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%

Tőlünk 45p kocsival a kórház, éjfélkor elkezdett szivárogni a m.víz, elmentem zuhanyozni, hajmosás, szőrtelenítés mindenhol, hajszárítás, hajvasalás, szemceruza+spirál, bepakoltam a bőröndbe és vártam, hátha lesznek amúgy fájásaim is... 5 óra múlva indultam el a kórházba, az úton jött az első fájás, de egyből szabályos 5 percesek voltak.


(hajra és egyébre: én sem megyek ki ezek nélkül az utcára, a kórházban is minden nap megcsináltam és szülés után egyáltalán nem néztem ki szarul ezek miatt, a ceruza kenődött el egy picit csak)

2020. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
10 perces fájásoknál megfürödtem én is,hajat mostam, kivasaltam,borotva...majd aludtam kicsit. 3 percesnél indultunk. Hát mire megszültem, 36 órával később, már zsírossá izzadtam a hajam és borostás is lettem szóval legközelebb megyek ahogy vagyok az tuti:D
2020. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem olvastam el a kommenteket...


Komoly a hajvasaláson gondolkozol? 😅 hidd el, pont sebkit nem fog érdekelni, hogy áll a hajad. Megsúgom, szülés után még borzalmasabb lesz 🤣


Egyébként én lefürödtem, átnéztem még a cuccaim, mindent bepakoltam-e, majd a 35kmre levő kórházba férjem bevitt. Este 7kor értünk be, hajnal 2re lett meg a fiam.

2020. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Első babánál még fürödtem, borotválkoztam, rendbe tettem magam.

Másodiknál már csak gyors tus és borotva volt.

A harmadiknál elöntött a magzatvíz, úgyhogy azonnal mentünk, semmi nem volt előtte. 2 napos volt a borostám.

Amúgy ha kapsz beöntést, utána úgyis elküldenek tusolni, a borotválást is megoldják helyben.

2020. nov. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14es. Nem mindenhol van beöntés 🙏, én kupot kaptam, utána megjött az inger, elvégeztem a dolgom. Fejérben ez így megy. És utána nem kell tusolni.


Illetve inkább borotváltam le magamnak otthon, mint h szárazon összemetéljenek a kórházban. (Nekem 3napos borostám volt, azt nem bántották hál isten.

2020. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nalunk van beontes, de en nem ellenzem, mert eü sként tudom, hogy bizony segíti a vajudas eloremenetelet maga az inger kontrakciokat valt ki,szoval nekem az nekem nem para. Remelem itt sem bantjak majd a 2-3 napos borostat valami gagyi borotvaval, mert nagyon erzekeny a borom alapbol odalent,ha lekabaszaboljak osszevissza masnapra viszket, voros, kipattog, lesz eleg kellemetlenseg, mar legalabb ez maradjon ki :D
2020. nov. 20. 12:56
 17/18 A kérdező kommentje:
Ja es egyebkent elengedtem a hajvasalot, ossze fogom fogni bunny kontyba es kesz :) Mar ahogy a veghajraban vagyok nem nagyon erdekel a hajam, akkor gondolom plane nem fog, csak inulna mar be a szules, mert mar mindenem sajog, joslozok is...
2020. nov. 20. 12:57
 18/18 Bogus20 ***** válasza:
Nekem nagyon sokat segített a vajúdás alatt a meleg zuhany! Szokták mondani, hogy kádban vajúdás milyen jó, érdekes az nem hatott, de az hogy beálltam a zuhany alá és folyt a hátamra a meleg víz,komolyan nagyon jó fájdalomcsillapító hatású volt. Szóval én úgy tervezem ha itthon nincs időm, akkor bent a kórházban lezuhanyzom.
2020. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!