Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés hogy működik?

Apás szülés hogy működik?

Figyelt kérdés
Mármint mostanában. Azt tudom, hogy 2 hétnél nem régebbi igazolás kell a háziorvostól az apának, hogy egészséges. Hogyha ez megvan, az apuka bent lehet a szülés után is? Pl. hazamegy, aztán másnap visszamegy az anyához. Ha van igazolás természetesen. Aki szült mostanában, leírnátok, hogy működik ez a dolog?
2020. nov. 26. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szülés után 15 percig lehetett velünk, utána el kellett mennie. Látogatni se jöhetett be utána napokban.
2020. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen valtozo korhazankent. Nalunk nem kell tudtommal semmilyen igazolas/teszt az apanak sem,csak kispapa szett a szuleshez,de az mindigis kellett nalunk. Csak szulesnel lehet,meg gondolom miutan kibujt a baba egy kis ideig,de nem,nem johet latogatni,sot, mikor hazaengedik a mamat es a babat,fel sem johet pl. hordozot felcipelni,semmit. Mindenert az anyanak kell lemenni,illetve levinni is tavozaskor. Nalunk legalabbis igy mukodik tudtommal.
2020. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt nálunk semmilyen papír nem kell az apukának, hogy egészséges. Tesztet sem kell csinálni. Januárban fogok szülni és már én is tájékozódom ez ügyben. Közel 2 éve szültem influenza szezonban, látogatási tilalom volt akkor is. Apuka bent lehetett, persze apás szett kellett. Miután megszületett a lányom, elvitték megvizsgálni, apuka is vele ment. Majd visszajöttek. De már nem sokáig lehetett ott, maximum negyed óráig. Másnap jött látogatóba, meg hozott ami kellett, de csak én mehettem le az aulába. Hazafelé is hozta a baba hordozót, én meg vittem le a csomagokkal együtt a picurt (persze nem egy körben). Arra számítok, hogy most is vhogy így fog zajlani.
2020. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én februárban szülök, addig sok minden változhat még. :) de remélem jó irányba.
2020. nov. 26. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!