Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehet ezt így?

Hogy lehet ezt így?

Figyelt kérdés

Nekem minden jól ment öt napot voltam benn. Ez itt a kötelező Covid ide vagy oda. Ötágyasban voltam.

A harmadik napon éjjel viszont felhoztak egy hölgyet. Először azt hittük a szobatársakkal, hogy férfi. De ennyire nem nézhetik be dolgot. Nagyon lelakott volt szegény. Kócos, piszkos a lábán a köröm brutál volt a gombától, még a csecsemős is megkérdezte, hogy fáj-e neki. Szerencsétlennek se ruha se betét még evőeszköze sem volt. Fürödni sem tudott se törölközője se tusfürdő. Szerencsétlen úszott a vérben már elnézést a kifejezésért. Nagyon kényelmetlenül éreztem magam.

Sajnáltam. Utolsó nap odaadtam neki az evőeszközeimet és egy csomó tisztálkodási eszközt, betétet, tusfürdőt még üdítőt is hagytam neki. Nagyon sajnáltam. El nem tudom képzelni, hogy a férje hogy tudta így elengedni őt.


2020. nov. 30. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem adniuk kellett volna betetet a novereknek..
2020. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Vagy a férje is így él, vagy pedig nincs se kutyája, se macskája, nemhogy férje. Vannak nagyon szegény emberek. Vagy pontosan mi a kérdésed?
2020. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Rendes voltàl!

De az nem jutott eszedbe hogy lehet egy utcáról összeszedett valaki is?

Vagy olyan akinek ilyenek otthon is a körülményei

2020. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Lehetett hajléktalan is, lehet, hogy tényleg ilyen körülmények között él otthon is.

Ennyiből senkiről, semmit nem lehet megállapítani.

De rendes volt tőled, hogy segítettél neki ezzel-azzal.

2020. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan 5.-es diákom, hogy apja-anyja "kukás" volt. Már elnézést..

A fiút az igazgatóhelyettes asszony mosta meg naponta, kefével, hogy legalább a keze tiszta legyen. 1 váltás ruhája volt. A szüleinek is.


Szerinted, otthon milyen körülmények várták esténként? Ugyanilyenek!

És ez nem régen volt, hanem 2013-ban!!!

2020. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk az is mi már, hogy a kórházba a páciens vigyen magával evőeszközt, meg WC papírt, meg betétet meg orvost is. Nem normális dolog. Ezeknek a dolgoknak hozzá kéne tartoznia a kórházi ellátáshoz. De mindegy. A rossz állapotban lévő hölgy meg valószínűleg tragikus körülmények között él.
2020. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezt azért nem ertem, mert nekünk is volt hasonló szobatarsunk. Ennyire nem gaz. De ot szules után megfurdettek a nővérek és adtak neki mindent. Betét, torolkozo, tusfurdo. Jó ruhát végül hozott neki valaki. De ez szégyen, hogy hagynak valakit ott a saját mocskaban. Már elnézést a kifejezésért.
2020. dec. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Semmit nem adtak csak beszólogattak neki és lenézték őt. Volt neki élettársa azt tudom. Mindig kérdezte a nővéreket, hogy nem hozott-e neki valamit. Szomorú, hogy hagynak ilyen körülmények közt élni valakit.
2020. dec. 1. 06:18
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Rendes volt, hogy hagytàl ott neki cuccot.

Én is sajnálom, hogy vannak ilyen körülmények között élő emberek.


DE. Mi az, hogy hagynak ilyen körülmények között élni valakit?? Kik???

Én nem így élek, gondolom Te sem, és az itt olvasók sem. Miért? Mert mindenki azon van, hogy jól éljen a családjával. Dolgozunk. Teszünk azért, hogy legyen tiszta ruhánk. Ez a hölgy is a saját sorsa kovácsa. Mint mindenki.

2020. dec. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az élettársára gondolok. Hogy hagyhatja ezt? Szánalmas férfi.
2020. dec. 1. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!