Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülès megindulásánál milyen...

Szülès megindulásánál milyen eseteben kell azonnal kórházba indulni?

Figyelt kérdés
Jó lenne otthon vanúdni ès csak a vège felè bemenni.Mikor nem szabad várni?

2020. okt. 18. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Tudom nem épp a kérdésedre válaszolok, de vigyázz nagyon!! ugyanis énis így terveztem szerencse hogy nem így cselekedtem, azt hittem első pár fájás után hogy éjjel lesz mire kibújik ( hajnalba indult) délelött 10re megszületett.

Az a biztos ha ott vagytok!

2020. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Nagy merteku, eros verzesnel azonnal lefekudni, es mento, mert lepenylevalas lehet. Ha csak verezgetsz kisebbeket, az lehet a tagulastol, azt hiszem 5-6 kanalnyinal tobb, es hirtelen tavozo ver az, amuvel azonnal be kell menni. A masik, ha nem erzed mozogni eleget a babat, 2 oran belul asszem 10 a minimum, de ebben nemvagyok biztos. Akkor is azonnal korhaz, ha a vernyomasod durvan megugrik.


Alacsony rizikoju varandossag eseten tudtommal mindenmas esetben minel tovabb erdemes varni, mert annal kisebb az esely, hogy bezavar a korhazba menes, es az ottani protokoll.

2020. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Nagy mennyisègű vèrzès, köldökzsinór előreesès esetèn hìvj mentőt. Ha làzad lesz, ès màr elment a magzatvized az felszàllò fertőzèsre utalhat, akkor be kell menni azonnal. Minden egyèb esetben otthon jobb vajùdni.
2020. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugy tudom ha zoldes a magzat viz akkor is mert akkor belekakilt.

Ha rosszul mondom javitsatok ki.

34 hetes kismama.

2020. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha kizudul sok magzatviz egyszerre akkor irány befelé. Ha zöld a magzatviz, főleg. Ha a streptococcus szuresed pozitív lesz akkor se tököli, mert kell az antibio szuleshez.
2020. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi felhívtuk a mentőket, mikor éjfélkor elfolyt a magzatvizem az összes egyszerre.

Azt mondták, ne csináljak semmit, jönnek értem.

2020. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!