Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnatok velemenyeket mondani...

Tudnatok velemenyeket mondani szulessel kapcsolatos elmenyekrol? Kinek volt jo elmeny, kinek volt rossz elmeny?

Figyelt kérdés
...csak sima kivancsisag vezerel, elore is koszi!
2010. aug. 12. 00:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Császárral szültem,azt hittem utána ott maradok,annyira fájt.

Mondtam a páromnak jól nézze meg az újszülött fiát,mert ilyet többet tőlem nem lát!:)

Aztán eltelt néhány nap mikor fizikailag már semmi nem fájt,inkább csak kellemetlen volt!

Bármikor szülnék újra (dolgozunk is rajta,hogy így legyen:)),de jó lenne,ha természetes úton jönne világra.

Ha meg nem,akkor lesz 2 gyönyörű gyerekem,akik császárral születtek,na bumm!

2 éves nagy fiú anyukája

2010. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem indított szülésem volt.az első pár óra még úgy ahogy elviselhető volt,na de az utolsó 3 óra...hát az brutálisan fájt.több mint gey percig tartott egy fájás,és mire vége lett már jött is szinte egyből a következő.megszólalni nem tudtam meg megmozdulni sem.utána mondtam is h soha többet nem szülök,de rá egy hétre meg már úgy voltam vele h bármikor újra bevállalnám.
2010. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen kszonom a valaszokat; hat aki mar szult, mindegy, hogy termeszetes uton vagy csazsarral, az a szememben egy hos! Koszi megegyszer!
2010. aug. 13. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!