Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehet kibírni egy 24+...

Hogy lehet kibírni egy 24+ órás vajúdást alvás nélkül?

Figyelt kérdés
Hogy lehet, hogy valaki 24+ órát fent van, mert vajúdik és nem alszik? Aki 50 órát vajúdik, annak hogy van ereje fent lenni és szülni? Meg nem úgy van, hogy a második nap nem alvás után már halucinál az ember?
2020. dec. 11. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

50 órát azt nem tudom, de én anno 26-ot vajúdtam a lányommal. Hidd el, aludni ha akartam volna se lehetett a fájdalomtól. De én akartam EDA meg minden nélkül szülni. Ennek már 11 éve lesz szilveszterkor.

Az 50 órát elképzelni nem tudom.

2020. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Ja, 24+ óra nekem önmagában nem sok ébrenlét, mint személy és vagyonőr bírom.

De a vajúdás az más volt.

2020. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Elvileg aki ilyen sokáig vajúdik, annak javasolják hogy a fájások közti szünetekben próbáljon meg kicsit szundítani. 1-2 perc is sokat számíthat ilyenkor. Állítólag. Mondjuk azt én sem tudom elképzelni, hogy egy 50 órás vajúdás az hogy néz ki, azért a legdurvább része, amikor ilyen 1-2 perces fájások vannak az már nagyon a vége, szerintem az keveseknek tart több órán keresztül, egyébként meg amikor ilyen 5-10 perces fájások vannak, akkor (nyilván persze fájdalomküszöb kérdése is) az annyira még szerintem nem is durva és azért két fájás között van ideje az embernek csomó mindenre. Bár ez nyilván egyéni.
2020. dec. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Én csak 8 órát vajúdtam

Az első 2 fájás közt aludtam


Majd a végén a 2 percekben is alfában voltam.

2020. dec. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Nekem 22 órás volt a teljes folyamat úgy, hogy este indult be, azaz ehhez hozzá lehetne csapni a beindulás napjának óráit is.. 😄 este 9kor indult be és másnap este 7kor született meg a fiam.

Én kibírtam alvás nélkül, de borzasztóan elgyengültem a végére. Volt olyan, hogy dél körül a kádban ülve egy pillanatra elaludtam, azt hittem aludtam vagy 1 órát és nézett rám a férjem, hogy nem, igazából csak egy pillanat volt az egész, sőt ő észre sem vette..

Abban a pillanatban annyira benne vagy a folyamatban, hogy nem az alvás jut eszedbe először. Viszont utána én azonnal elaludtam, ahogy áttoltak a szobába és másnap könnyen fel tudtam kelni a 6 órás ébresztőre.

2020. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Senki nem vajúdik 50 órát. Csak hozzászamolják az előtte lévő jóslófájásokat...
2020. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
31 órát vajúdtam. A fájások ellenére próbáltam aludni. Fel-fel ébredtem, de az a kevés is sokat segített.
2020. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
35 órát vajúdtam. És nem számoltam bele a jóslókat. Ez már az aktív vajúdás volt. Ebből 10 volt az oxis. Konkrétan annyira fáradt voltam,hogy azt hittem meghalok. Végül osszeszedtem magam mikor kitágultam végre és megszültem
2020. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valki 1 nap vajudás alatt,ha tud alszik,pihenik eszik,iszik
2020. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Két fájás között vmilyen alvás szerű állapotban voltam.
2020. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!