Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyenek az első éjszakák az...

Milyenek az első éjszakák az első napok?

Figyelt kérdés
A baba szülés után közvetlen mennyit van ébren és utána mennyit alszik? Mikor teszik elöször cicre? Csak az első szopizásnál van bent a nővérke, ha az simán megy? Éjszaka milyen gyakran ébred meg és olyankor mennyit van ébren? Milyen gyakran kell cicire tenni? Milyenek az első éjszakák az első napok? Mennyit van ébren, hányszor szopizik (mennyit), minden érdekel! Baba-mama szobában leszünk.

2014. máj. 20. 03:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A szülőszobán megkapod és mellre kell tenned, ott van veled egy darabig majd elviszik és utána a szobában megkapod. Leginkább semennyit nincsenek fent, változó, hogy mikor kelnek, van aki 2-3 óránként van aki ritkábban. Ez éjjel és nappal. Nincsenek a nyomodban, hogy tudsz e szoptatni, ha valami nem megy kérsz segítséget. A hányszor és mennyit szopik nem megmondható, minden baba más.
2014. máj. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szülőszobán mondták,hogy meg lehet próbálni mellre tenni a babát. Az én babám akkor még nem kérte a cicit.Nem jöttek szopiztatáshoz,kerestünk csecsemősöket,vagy megkérdeztük a védőnőt,ha segítség kellett.Nagyon sokat aludt,örültem,ha felkel és rátehettem mellre,mert majdnem besárgult.Volt,hogy 5 órát is aludt,ébresztettem már,hogy valamit azért egyen. Amúgy a kórházban azt mondták,hogy 3 óránként etessük őket nappal,éjjel meg igény szerint.Az elejétől 2x ébredt a babám éjszaka és igény szerint szoptattam mindig,napszaktól függetlenül!Csakis azért nem volt pihentető az első pár nap,mert én magam nem tudtam aludni,csak a babámat nézegettem,amúgy ha tudsz,alszol vele,akkor az elején még elég sokat lehet pihenni,főleg ha spontán születik,mert akkor fáradt szegényke :)
2014. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mentek a zöld kezek!! :)
2014. máj. 20. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem normál szülès volt, születés után rámtették, egyböl rá is cuppant a cicire! Amugy folyton alszanak ilyenkor még, de 3 òránként felsírnak enni, ilyen idöközönként cicire is kell tenni. Hogy mennyit szopik, hànyszor eltérö lehet. Èn bènáztam a szoptatással, így mindig segítettek a növèrek ès amíg nem ment jòl, kapott tápszert is. Nekem besárgult a babàm, ezért 4-5 napig lámpa alatt volt, de végig velem a szobában. A sárgaság miatt még fáradtabbak.
2014. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!