Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem szeretek a hegemhez érni....

Nem szeretek a hegemhez érni. Idővel elfog múlni?

Figyelt kérdés
6 hónapja volt császárom. A hegem szépen gyógyult viszont hozzáérni nem szeretek. Ahogy kitüremkedik mindig tartok attól, hogy borotvával nehogy megvágjam. Plusz furcsa, hogy érzéketlen ott a terület.
2020. dec. 12. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is érzéketlen, bár bajom azzal nem volt hogy hozzáérjek, pedig bőgtem amikor közölték hogy császár lesz.. de jobb lesz lassan.
2020. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Idővel elfog múlni és nem lesz érzéketlen. Legalábbis nálam így volt. Meg nekem 2,5 éve volt és mostanában látom úgy, hogy sokkal szebb
2020. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jobb lesz. Masszírozd a környékét, hogy visszatérjen az érzékelés. Keresd meg a császáevonal appot és fb csoportot.

Nekem 15 hónapja volt már a császárom. Nem érzéketlen, szépen elhalványult. Eleinte én is csak óvatosan borotválkoztam, de már sity sutty lekapom

2020. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6 éve (!) volt császárom, és bár már egy ideje (1-2 éve csak!!) nem érzéketlen, de furcsa érzés ha hozzáérek, borotválom. Szóval jobb lesz, de adj neki időt. Programcsászárom volt, meg nem is vagyok egy "lelkizős" típus, úgyhogy nem gondolom pszichésnek.
2020. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én se szeretek hozzáérni, de szerintem nem is fogok szeretni.


Van műtéthelyen a lábamon és néha bizsereg, gyűlölöm ha hozzáérnek.

2020. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem tért vissza az érzékelés. 4.5 éve volt sürgősségi császárom.


Az a rossz, mikor viszket, de hiába vakarom, mert érzéketlen

... Rossz érzés.

2020. dec. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!