Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Talán butaság, de előfordulhat...

Talán butaság, de előfordulhat, hogy nem veszem észre(időben), ha beindul a szülés?

Figyelt kérdés
3 hetem van a kiírt időpontig. Félek, hogy nem ismerem fel a fájásokat vagy csak túl későn, és kórház, ahol szülni fogok kb. 40 percre van tőlünk. Eleve így a vége felé már van mindenféle furcsa fájdalom: szúrkál, nyilall, nyom, feszül, csikar...szerintem jóslóm nem volt még, csak keményedések, de ki tudja. Honnan fogom tudni, hogy az a fájdalom éppen már a szülési és nem valami újfajta fura terhességgel járó kellemetlenség?

2020. dec. 20. 18:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10-es. A kérdésre válaszoltam. Függetlenül attól, hogy hány hetes terhes voltam.
2020. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, minden válasz hasznos volt. Ezek szerint nem jellemző, hogy valaki ne érbe be időben a kórházba.

9-es, engem is érdekel, hogy az erős fájások után mennyi idővel lett meg a baba?

2020. dec. 21. 09:58
 13/18 anonim ***** válasza:
Bocs 7-es, tenyleg az volt a kerdes, hogy elofordulhat-e. Minden rendben lett vegul? Hany hetesen mehettetek haza?
2020. dec. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13-as. Sajnos csak én mentem haza.
2020. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sajnalom :((
2020. dec. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Reni 28 ***** válasza:
9-es vagyok,reggel 9 körül jött a párom, akkor kaptam beöntést,és infúziót, utána kezdődtek az erős fájások, és kezdtem vérezni (valószínűleg ilyenkor mentem volna be, ha nem kellett volna reggel) és végül császárral született meg este 8 előtt
2020. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
58%
Én elaludtam, és úgy ébresztettek fel, hogy elindult a szülés. Nem vettem észre. Mondjuk, a párom szült, nem én.
2021. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Észrefogod venni,de ez nagyon ritka ha nem veszed észre
2021. júl. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!