Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem érzem a kicsit? Ha...

Miért nem érzem a kicsit? Ha baj lenne 19hetesen annak lenne tünete? Elhalásnál beindul a szülés, vagy észre sem venném máshogy, csak a mozgáshiányból?

Figyelt kérdés

19hetes vagyok a második törpével, kicsit lustácska, a 16.héttől érzem, hogy kalimpál odabent. A nagyobbikkal is mindig vártam két napot, ha esetleg nem jelentkezett, de ez elég ritka volt. Most nagyon nem akar aktivizálódni a kicsi. Kezdek nagyon aggódni, mi van ha valami baj van.

Lenne valami tünete, ha esetleg... Beindul ilyenkor a szülés, vagy csak ha indítják, és az Uhig semmit sem érzékelnék?

Hívom a védőnőt nemsokára, hogy keressünk szívhangot, de addig is nyugtatást szeretnék.


2010. aug. 3. 07:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

19 hetesen előfordulhat még, hogy nem érzed minden nap a babát.

Viszont abban nem tudlak megnyugtatni, hogy tüneted lenne, ha baj van.

Nekem se volt 36 hetesen, CSAK nem éreztem 3-4 órája mozogni, mire beértünk nem volt szívhang.

Mindenképp menj, s nézesd meg magad!

Csak pozitívan gondolkodj, biztos csak lustizik kicsit!

2010. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a két napos haladékot is túllépte. Az fix, hogy a kis lustit jól elporolom, mert rám hozza a frászt.


Elvileg fél óra múlva lesz védőnéni, és beszélek vele, hogy beugrok egy szívhangra.

Nem örülnék neki, ha egy 19hetes babát meg kéne szülni:S:S:S:S:'( mert gond van.

2010. aug. 3. 08:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Szorítok, hogy ne legyen baj.

Írd meg majd, hogy rendben vagytok és kalimpál a picur (mert biztos így lesz) :-)

3 gyerekes

2010. aug. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Most mintha, de ez még a puki is lehetett annyira "semmi" volt:S


A fiam két napja jól meglovagolt, ezért is félek, mert a tíz kilójával jókat vetődött, sajnos egyszer nagyot ugrott a pocakomra:( ezért is félek, nehogy az ütéstől legyen gond, lepényleválás és hasonlók.

2010. aug. 3. 09:07
 5/12 anonim ***** válasza:

szorítok hogy minden rendben legyen.

Sajnos az elhalásnak nincs mindig jele, sógórnőm 26 hetesen veszítette el a babáját és úgy jöttek rá, hogy már megjelentek rajta a hullafoltok:S:S:S

nem ijesztgetni akarlak, csak egy keserű tapasztalat családon belül:S:(

2010. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ez a hullafoltok sztori sántít. :)

annak nem ez lenne a jele, hanem vérmérgezés. de kérdezz meg egy orvost

2010. aug. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kin jelentek meg hullafoltok? A sógornődön????

Ezt nem értem...

2010. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

jaj, csajok, muszáj itt taglalni a hullafoltokat, mikor szegény pont parázik ezerrel????


Gondolom már voltál a védőnőnél...

minden okés??????

2010. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Minden okés:D


Azért remek a természettől, hogy ha baj van azt sem jelzi, mi meg aggódhatunk.

2010. aug. 3. 11:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy minden rendben, s nem kellett átélned azt a borzalmat, amit nekem!

További boldog, s nyugis babavárást!

első válaszoló

2010. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!