Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hozott idén kisbabát a...

Kinek hozott idén kisbabát a Jézuska?

Figyelt kérdés

Olyan válaszokat várok, aki ma, holnap, vagy 26-án szül.(Természetesen előre még sokan nem tudják, ők majd akkor válaszoljanak, csak nem akarom minden nap kiírni 😀)

Boldog karácsonyt mindenkinek!



#szülés #karácsony #karácsonyi baba
2020. dec. 24. 23:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nektek, Kérdező?
2020. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem, tartok tőle, hogy már nem is fog soha😟 De azért örülök, ha másnak igen🙂
2020. dec. 24. 23:47
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Tegnapra 21-re voltam kiírva. Ma este 7 körül kezdtek fájásaim lenni. Most nagyjából 3 órája vagyunk a kórházban, még nincs baba, de azt mondják egy néhány óra:)

Még egyelőre jól bírom a fájdalmat, de egyre durvább.

Nem szerettem volna egyébként ha karácsonyi baba lesz, de ő úgy néz ki nem így gondolta:)

2020. dec. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Előző vagyok.Na sikerült elírni. 21-re voltam kiirva, csak tegnap kezdodtek a fájások. Megzavart, hogy mar 25-e van.
2020. dec. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet 3&4-es?
2020. dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
26.-ra voltam kiírva 3.kislányunkkal. Helyette 11.-én született program császárral komplikációk miatt.
2020. dec. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló, azért remélem mind a ketten jól vagytok!
2020. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm kérdésed 😊 az a helyzet voltam már jobban is.

Nekem ez volt a 3.császárom, ha nincs a komplikáció akkor is sajnos program császáros lettem volna. 3 hetet voltam kórházban szülésig. 35.héten kevesebb volt a magzatvíz, a hegem elkezdett vékonyodni, és lányunkat is jóval kisebbre saccolták. Túl vagyok 3 veszélyeztetett terhességen és ezzel együtt 3 komplikált császáron. Nem lett óriási, de szerencsére meghaladta a súlyhatár értéket. Viszont kellett oxigén, a cukra leesett, 3 napig küzdés volt az etetés a kórházban mert annyira aluszékony volt. Hiába kapott tápot így is majdnem lecsúszott a 10% alá. Alig akartak haza engedni minket így. Itthon 1 hét után kibukott, hogy bár van tejem bőven egy grammot se hízott helyette fogyott.. Kiderült mire a táplálóbb zsírosabb tejhez érne ő már elfárad és alszik. Szóval most most tápszerezni is kell.


Alap magas vérnyomásos vagyok, bélgyulladásos, ismét voltak összenővések (ismét de nem olyan vészesek mint a 2.császáromnál ott 2.órát műtöttek másnap bélgyulladást kaptam) most eleve enyhe bélgyulladással császároztak..

A belem azóta is oda van, az alkatrészeim még nincsenek a helyükön. Most más műtött. (mert a saját dokim már nem műt) teljesen másképp csináltak. Míg a sajátom sebragasztott gyönyörűen gyógyultam, itt kívűl belül varrtak és bár felszívodó érzem a varratot. Zavar bők, itt ott szét is nyílt kicsit ez miatt fáj. A nyirokmirigyek még dolgoznak, minden éjjel úgy kelek, hogy csurom víz vagyok. Folyamat fáradt vagyok és ez nem az éjjel kelek 2x etetni fáradtság. Gyakorlatilag bármennyit pihenek, alszok folyamat 0 erőm és olmós fáradtság van rajtam.. Hiába vagyok túl 2 komoly császáron, azok után nem volt ilyen.

2020. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#3! Kíváncsian várom, hogyan végződött. Remélem, mindketten jól vagytok!

#6! Sajnálom, hogy nehéz volt. Gyors felépülést neked!

Mindkettőtöknek békés ünnepeket és örömteli babázós éveket kívánok! Várom még újdonsült anyukák jelentkezését 🙂

2020. dec. 25. 17:49
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
24.en szuletett a kisfiunk. :)
2020. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!