Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rosszab vagy jobb volt a...

Rosszab vagy jobb volt a szülésetek mint vártátok?

Figyelt kérdés
Ahogy elképzeltétek?
2020. dec. 31. 13:08
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Elsőnél.
2020. dec. 31. 13:09
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Iszonyatosan alacsony a fájdalomküszöböm, így a legrosszabbra számítottam, de annál is rosszabb volt.

A 2. pedig az elsőnél is rosszabb

2020. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Sokkal rosszabb volt, mint amire számítottam, de nekem gyógyszerrel állították be a fájásokat, az sokat erősített rajta.
2020. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb mert sürgősségi császár lett és elvesztettük a gyereket.
2020. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
Jobb volt, mert nagyon sok támogatást, megértést kaptam a személyzettől, és mindent megtettek azért, hogy ne legyen belőle császár, pedig 13 órát vajúdtam, és mekóniumos volt a magzatvíz. Utána is rendszeresen rámnéztek, etettek, itattak, mert nagyon véreztem, szédültem. Mindezt péntek este fél tízkor.
2020. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A vajúdás rosszabb volt mint amit elképzeltem, többiről nem tudok nyilatkozni a sürgősségi császár miatt.
2020. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

Nekem jobb volt


Nagyon féltem előtte, főleg azért mert szerencsére előtte ssoem volt semmilyen orvosi beavatkozásom, vagy nagyobb fájdalmam.


Indított szülésem volt, már este is bátoritottak a ballon felhelyezesnel, és mondták, hogy látják nagy a fájdalom küszöböm.


Reggelre már nem féltem, kaptam sok oxit is mert lassan jöttek a fajasok.


Persze azért nagyon fájt a vajúdás vége, mintha kiszakadna az egész has. Utána már összefolyt minden.


Gatmetszestől és varrastól is féltem valamint a méhlepény születésétől - mert sok rémstoryt olvastam, hogy kézzel tepkedtek és hasonló.


Ezekből a varrás fájt picit, a vágás nem, méhlepényt kihuzták lassan egyben.


Előtte sosem hittel el, mikor iylet olvastam, de nálam is úgy alakult, hogy szülés után mintha elvágták volna a fájdalmat. Persze azért kimerültem, de teljesen jól voltam.


Nálunk benn volt a férjem és jó szülésznőm és orvosom volt, azért az alap hangulathoz, hogy higgadtan indultam neki a dologhoz, ez is számított

2020. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%

Nekem sokkal rosszabb volt, mint gondoltam. Valahogy úgy voltam vele, hogy nem lehet annyira rémes, és minden fejben dől el, készültem rá, stb. Egyedül a varrástól féltem. Na, pont az nem fájt.

Viszont a második harmadik sokkal jobb volt.

2020. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%

Rosszabb... De minden így volt jó, ahogy történt.


Álom terhességem volt (legalábbis én úgy éltem meg), valószínűleg a hormonok miatt. Toxémia gyanús voltam az 5. hónaptól, de valahogy semmi nem tudott kizökkenteni az idilli állapotból.


Én mindennel próbálkoztam... Málnalevéltea, gátmasszázs, akupunktúra stb. Nem is voltam rágörcsölve az egészre (legalábbis azt gondoltam).


Aztán 26 óra lett a vége, 5 percesekkel még hazaküldtek a kórházból. Végül 10-en voltunk a szülőszobán, már elő volt készítve minden a sürgősségi császárhoz. Kész rémálom volt...

2020. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

Nekem jobb,mint vártam.

20 évesen bent voltam anyuval mikor az öcsém született. Ha nem megyek be lehet,hogy soha nem lett volna gyerekem annyira rettegtem tőle. A vér látványától elájulok, de pl.ájultam már úgy is el,hogy csak odaképzeltem a vért a csempere a kórhazban.

Szóval tudtam,hogy most a fajdalom a barátom és,hogy a legjobb,ha járkalok. 6 óra alatt lett meg és ennek kb a háromnegyedét végig kacarásztuk.

A szülésznő szerint 30 éve nem látott ilyen könnyű szülést.

Ja és azóta sincs tesó,mert attól rettegek,hogy tuti nem lesz mégegyszer ekkora szerencsém.

2020. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!