Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen orvossal és milyen...

Milyen orvossal és milyen módon szültél?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy az ismerőseim körében, akiknek volt fogadott nőgyógyászuk, azoknál javarészt császármetszést végeztek. (Nem az előre kiírtra gondolok itt.)

Kíváncsi vagyok másoknál hogy volt ez, így csatolok egy szavazást, de szívesen elolvasom a sztorikat is.



2021. jan. 6. 06:15
A kérdező szavazást indított:
Fogadott orvos, császármetszés
Fogadott orvos, természetes szülés
Ügyeletes orvos, császármetszés
Ügyeletes orvos, természetes szülés
Előre kiírt császármetszés bármilyen okból (farfekvés, anyai betegség, stb.)
63 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

1. ügyelet életmentő császár

2-3-4. ügyelet vbac

2021. jan. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Fogadott orvos, természetes szülés. 2szer is.
2021. jan. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Programcsászár lett volna, de korábban megszületett, így sürgősségi császár lett, ügyeletes orvossal.
2021. jan. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Fogadott orvos (+fogadott szülésznő), természetes szülés.

Az egész kórház természetes szülés párti egyébként, így ha ügyeletbe mentem volna oda szülni, valószínű akkor is ez a vége.

Elég nehezen akartam tágulni, kellett gyógyszer is. De ennek ellenére azt mondta a dokim, hogy kb 7 órára voltunk még a császártól. Aki normális, az nem hajszolja bele a kismamákat csak azért, mert siet.

2021. jan. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nekem egyébként nem volt végül fogadott orvosom és természetes úton szültem meg. Igaz több, mint 15 órát vajúdtam, amiből 12 kegyetlen volt. Az ügyeletes orvos a természetes szülés híve volt, aminek én személy szerint örültem.
2021. jan. 6. 06:39
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Mindkétszer fogadott orvos, természetes szülés. Első 6 óra alatt, második 2 óra alatt, úgyhogy fel sem merült a császár.
2021. jan. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%

Fogadott orvos sürgősségi császár 40+6ra.

Amúgy azért lehet amit mondasz mert van aki direkt azért fogad orvost, mert neki KELL a császár. Erre inkább nem mondok semmit

2021. jan. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%
Meg nem tartok ott egyenlőre de nekem is fogadott orvosom lesz magán kórházban ( lehet kulfodon)és igen pont azért mert császárral fogok szülni, így akarok és senkinek nincs joga ezt felülírni.
2021. jan. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyeletes,termeszetes szules. Reggel 8.30tol kezdodtek a fajasok, 2 korul ertunk be a korhazba, 6 korul lettek igazan suruek, fel7kor burokrepesztes, 8.46kor pedig megszuletett a kisfiam. :)
2021. jan. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azért fogadtam orvost, hátha másodszorra sikerül természetesen - de nem jött össze.
2021. jan. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!