Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik mostanában a szekszárdi...

Akik mostanában a szekszárdi szüleszeten szültek! Tapasztalatokra lennék kíváncsi. (Mit érdemes vinni a babának, anyukának? Mivel telnek a korházi napok? Orvosok, ápolók viselkedese, hozzáállása?) Minden tapasztalat érdekel. :)

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szeptemberben szültem ott, az orvosok, ápolók szerintem normálisak, kedvesek. A csecsemősök azok nem mindig. A babának kell pelust, popsitorlot vinni, ruhát azt adnak a picinek. Veled lehet egész nap a pici, ismerkedés, szoptatás , ezzel telik az idő.
2021. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, az orvosok, szülésznők rendesek. A csecsemősök többsége is rendes, de sajnos valóban nem mindegyikük. A babád veled lehet egész nap, de ha szeretnéd beadhatod a csecsemősöknek amíg pl. zuhanyozol vagy ha pihenni szeretnél egy kicsit. Szoptatás, ismerkedés mellett megmutatják, hogyan kell fürdetni, tisztába tenni, köldökcsonkot ápolni (ha első baba). Egyébként tiszta, rendezett a környezet. Én nem bántam meg, hogy itt szültem.
2021. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kitticica95 válasza:

Köszönöm a válaszokat!

Leírom a saját tapasztalatok is. Hátha valaki vissza keresi majd.

Első baba, Jan. 12 délután mentünk be lefolyt magzat víz miatt. Így kora szülés lett és végül császárral. Végül 13.-hajnalban lett meg a kismano. Akit császár utam vitték egyből kors osztályra és így egyáltalán nem lehetett velem csak miután " Hazaengedtek" Koltozhetem át hozzá a másik épületbe az utca túloldalán.. . Szerencsémre a dokim volt akihez jártam ő rendes volt, illetve a a huan és női dokin kívül mindenki!

Szülés előtt csak az egyik gondolom szülésznő nem volt egyáltalán kedves... Az ápolók többsége is az.. Bár van egy két aki annyira nem és illetve egy aki szeretett be is szologatni.. 🤨☹️

A korosztályos viszont mindenki kedves volt ott is segitőkészek és mindent mondtak, mutattak.. És ott akkor mentem hozzá amikor csak szerettem volna.

2021. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!