Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miről szól egy tejfakasztó buli?

Miről szól egy tejfakasztó buli?

Figyelt kérdés
Haverjaim nagyon érdeklődnek mikor tartok egyet. Viszont mivel első gyerkőcünk született így nem tudom mit ír elő a protokoll. Ez valami ívós buli kell hogy legyen?
2021. jan. 11. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Igen ivós buli. Akkor kéne megtartani mikor az anya még a kórházban van és csak férfiak vehetnek részt
2021. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Általában ivós buli


De ha te nem olyan vagy lehet kajálós is


Olyasmi, mint egy szolid (!) legénybúcsúztató

2021. jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már otthon van a feleségem a gyerekkel. Viszont a garázsba ott tudnék bulit tartani. Hogy ne zavarjam őket.
2021. jan. 11. 19:43
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem csak a nyugalmuk miatt tartják akkor, hanem ennek az a lényege, hogy azért isznak, hogy meginduljon az anya teje. Ez még ugye a kórházban megtörténik általában
2021. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Jó bebasztam eddig a fiúk mindig, ha gyerek született a baráti társaságban.
2021. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy sört "kell" inni, mert a maláta tejserkentő hatású. Ezért ezzel kell ünnepelni :) De persze mindent isznak manapság.
2021. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Mi már itthon voltunk, ezért a férjem anyósoméknál tartotta. Máshol most a jelenlegi helyzetben nem lehetett itt meg szó se lehetett róla. Ivós pasis buli, megünneplik a férfiak az új kis jövevényt ezzel megindítva az anyukatejét😊

Általában szoktak kis apróságokat hozni a kisbabának és az anyukának.

2021. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Ez arra van, hogy apuka engedéllyel nyugodtan be b aszhasson, semmi másról nem szól.
2021. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó

Alapvetően ez arról szólna, hogy megünnepli a gyereke születését. Egy összetartás a barátok részéről, plusz jó ideig az utolsó buli, hiszen neki is ki kell vennie otthon a részét, plusz nem lesz kipihent jóeséllyel.


Régebben az anyukák sokkal tovább voltak a kórházban.. addig tartották meg..

Egyébként nálunk pisiltető neve..

El is áztatnak egy pelenkát általában...

2021. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

Nincs gyerekem, de ettől a kifejezéstől, hogy "tejfakasztó" a hányinger kerülget...

Barátnőm férje tartott ilyet, párom is ment. Sima kocsmázás, nem otthon szokott lenni. Ezzel egyébként nekem személy szerint nincs bajom, hogy ha normális keretek között van és a barátok koccintanak a gyerek és az anyuka egészségére.

2021. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!