Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A mellbimbó bögyörgetés mire...

A mellbimbó bögyörgetés mire jó ha a méhszáj teljesen zárt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 16:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Az emlőstomulaciós teszt során oxytocin szabadul fel, ami méhösszehúzódásokat okoz. Ilyenkor azt nézik, hogy a lepény a kontrakciók alatt is tud-e elég oxigént szállítani a magzathoz.
2021. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
1 mondjuk nem valószínű, hogy kórházi körülmények között barmit felszabadítania bennem, ha ezzel állna elő az orvos. Kivétel persze egy igen erős késztetést, hogy orrba vágjam 😀
2021. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Második: adnak rád egy takarót, meg krémet. Szóval nem mások előtt kell bizirgálni.
2021. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
3 akkor sem. Ilyet kértek volna tőlem, tuti pofánröhögöm. Az mégis kevésbé büntetendő, mint orrba vágni. Na ne már. Ilyet mondjuk még soha nem hallottam, hogy valakit ilyenre tényleg megkértek volna. Igaz már olvastam róla, hogy létezik, de hogy a gyakorlatban ezt valahol “alkalmaznák” azt nem hallottam még.
2021. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pedig van, ahol alkalmazzák :)
2021. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
Hát 3, nekem kellett ilyen tesztet csinálni. Semmi nincs benne. Nem is volt senki a szobában rajtam kívül.
2021. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
29%
Nah ez vicc. Én is kirohogtem volna. Azt nem akarják hogy ott előttük maszturbaljon az ember,mert hát az orgazmus is beindítja a szülést.
2021. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
32%
6 neked belefért. Engem nem kényszerítettek volna ilyenre 🤷🏼‍♀️ Már csak azért sem, mert egyébként egész terhessegem alatt annyira fajt a mellbimbom, hogy szó sem lehetett arról sem, hogy bárki ranezzen, nemhogy hozzaerjen. De ha ettől elvonatkoztatunk, akkor sem. Kizárt, hogy ezt megtettem volna.
2021. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
47%

8!


Nem beleférés kérdése. Orvosi utasítás. Vagy csinálod, vagy hazamész. Nem kötelező, de ha nem csinalod, ne vard el, hogy torodjenek veled. Nincs benne semmi kulonleges, amiert ne lehetne megoldani. Egyedül vagy a szobában, a kutya nem figyelgeti a melledet. A legtermészetesebb módszer az oxitocin tesztre. Mondjuk ennek megértéséhez felnottnek kell lenni, de ugye jó esetben egy terhes nő felnőtt.

2021. jan. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
48%
Én azt hittem ez valami vicc,ez tényleg megy a 21.szazadban? Nálunk vénás oxit adnak ennek a tesztelésére a ctg szobán.
2021. jan. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!