Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A mellbimbó bögyörgetés mire...

A mellbimbó bögyörgetés mire jó ha a méhszáj teljesen zárt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 16:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
56%

"Vagy csinálod, vagy hazamész. Ha vissza utasítod, akkor hazamész."


És az a gond, hogy sok orvos hozzáállása is ez a mai eü-ben, aztán csodálkoznak, hogy ugyan miért nem akar a kismama ügyeletben szülni, minek a fogadott orvos. Hát mert nem akar hasonló idi_ta kezei közé kerülni, azért.

2021. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
45%

21!


Erről Juliskaneni jut eszembe. Juliskaneni hetente megjelent a háziorvosnál.

- Faj a lábam.

-Tetszik eleget pihenni?

-Nincs nekem arra idom, kapálni kell.

-Tetszik hordani a kompressziós harisnyát?

-Dehogy hordom, hát szorit.

-Tetszik szedni a gyógyszert ?

-Ki se váltottam, draga nagyon.


Kb minden orvosi ellátás visszautasítható. De ha vissza utasitod konkretan mit varsz? Milyen legyen az orvos hozzaallasa? Ő javasol valamit. Neked nem tetszik. Jelen kérdésben egy totál természetes, minden orvosi beavatkozás és gyógyszer mentes tesztet, ami jobb a nőnek és jobb a babának is, csak hát a kedves "beteg"-nek enm tetszik


Amúgy meg nem tudom már hanyadik irta: nem az mutatja az intelligenciát, hogy a mellbimbódat böngyörgeted, hanem az, hogy felfogod mi ertelme van.

2021. jan. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
89%

Az, hogy orvosként valaki mennyire tekinti partnernek a beteget és mennyire bíz rá bizonyos döntéseket, az nem azon múlik, hogy fogadott-e vagy sem.

Kórházban dolgozom. Volt, aki nem vállalta az EST-t, erre a fogadott dokija hosszas győzőködés után megmondta neki, hogy semmi baj, írja alá, de innentől kezdve ő nem gondozza tovább és nem lesz az orvosa.

2021. jan. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
33%
22 fel fogom mi értelme. De nem vagyok hajlandó megcsinalni. Ennyi. Nem a sötét középkorban vagyunk. A legtöbb kórházban hal Isten ilyen fel se merül. Mindenki megkapja venasan és visz lát. Hat amúgy meg ilyen orvos engem ne is gondozzon tovább abban biztosan egyet is értenénk 🤷🏼‍♀️
2021. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
59%

24!


Ez mitől sötét középkor? És mi a baj azzal az orvossal, aki a természetesség híve? Ja, értem. Szüljön mindenki császármetszéssel, és legyen minden gyerek tápszeres. Az se nem középkori, se nem természetes. Igazad van. Vita lezárva, szia.

2021. jan. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
26%
Pontosan. Szüljön mindenki császárral aki azzal akar szülni és tapszerezzen mindenki, aki nem akar/tud szoptatni. Végre kezded kapizsgálni a lényeget. Ezt úgy nevezik, hogy a döntés szabadsága. Semmi közöm hozzá, ki hogyan akarja világra hozni és táplálni a saját gyerekét. Ahogy neked sincs. Vagy most már azt is megszabnád másoknak, hogy ezekben a kérdésekben, hogyan döntsenek? Persze, te nyilván igen. De nem nagyon értem, milyen alapon.
2021. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Nekem nem volt gondom ezzel.

Ennyi erővel akkor a beöntésen is kiakadhatnánk. Máshol kúpot adnak és mindenki elvégezheti saját magának egyszerűen.

2021. jan. 31. 11:46
 28/28 anonim ***** válasza:

Jesszusom... a perverz orvos erre veri, és hasonló szintű kommentek? 😃 ti ezt komolyan gondoljátok? Ez egy létező és sok helyen alkalmazott módszer, amit szíved joga elutasítani..mert neked kényelmetlen vagy szorongást okoz. Ez egy észérv.. de az, hogy az orvos perverzióból javasol egy ilyen módszert, hogy ilyen dolog egyáltalán felmerül benned..

Aztán csodálkoztok, hogy bunkók az orvosok. Segít rajtad mert ez a kötelessége és erre esküdött fel, de nem arra, hogy az emberi sötétség végtelen bugyraihoz is jópofát vágjon😃😃 Itt mindenkinek csak jogai vannak meg hihetetlen szakértelme..nem is értem mire kell nektek ez a sok perverz tudatlan orvos..

2021. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!