Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor rajtam maradhat egy...

Szüléskor rajtam maradhat egy vékony anyagú, könnyen levehető melltartó? Vagy legalább egy pár mellbimbó tapasz?

Figyelt kérdés
Elég szégyenlős vagyok az az igazság. Messze van még a pici érkezése de már sokat foglalkoztat a szülés pillanatának gondolata. Kórházban fogok szülni és gondolom nem csak nők lesznek körülöttem az orvosok, ápolók közül. 28/n
2019. jan. 30. 12:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, hogy hol fogsz szülni. Rajtam volt melltartó és saját hálóing. Budapest, Szent Imre kórház.
2019. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
80%
Én is hálóingben szültem.
2019. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%

Rajtam saját kényelmes ruha(hálóing szerű ) volt de kérdezték, hogy kérek e kórházit

Miért lennél meztelen? Vízben akarsz szülni? Ott is lehet melltartó rajtad. Senki nem fog erőszakkal levetkőztetni

A bimbó tapasz meg ne haragudj de nevetséges

2019. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
82%

Rajtam hálóing volt csak.

Hidd el, a bimbód fogja a legkevésbé érdekelni a körülötted lévő embereket.

2019. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
90%

Most még biztos nem hiszed el, de akkor ott kicsit sem fog érdekelni, hogy hányan látnak meztelenül.


Borzasztó szégyenlős vagyok én is. És bár sajnos én végül nem szülhettem természetes úton. Épp ezért még több férfi látott totál meztelenül a műtőben. Akkor ott egy kicsit sem érdekelt. És utána sem, mikor a műtős fiú ide oda pakolt.

Senki nem éreztette velem hogy meztelen vagyok, és senki nem nézett rám nőként.


Szerintem szülés közben a fájdalom sokkal jobban fog érdekelni mint, hogy hányan látják a melled. Főleg mert a személyzet nem oda figyel, hanem a lábad közé.

2019. jan. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nevetséges de már írtam hogy szégyenlős vagyok. És ha odakerülök hogy jön a baba nem biztos hogy lesz energiám ellenkezni ha mégis le akarják vetetni velem a melltartómat. A férjem szerint szép vagyok de előtte is úgy vetkőztem le mikor először együtt voltunk hogy görcsben voltam és nagyon feszült voltam.
2019. jan. 30. 12:50
 7/41 anonim ***** válasza:
94%
Hálóingben lehet szülni, nem kell meztelennek lenned. Szülés után pedig ha normális a kórházés a babával minden oké, egyből mellre lehet helyezni, kicsit béna lenne ott a tapasszal szenvedni , hogy levenni stb :)))
2019. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
93%
Én is iszonyú szégyenlős vagyok és én se akartam elhinni... de ott és akkor éppen csak a másnapi ebédet tudod jobban leszarni mint azt, hogy ki látja a mellbimbódat. Hidd el és nyugi, jó lesz :)
2019. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Most akkor végig rajtam lesz a hálóing és nem fognak kilátszani a melleim? Egészen biztos? Mindenkivel így volt?
2019. jan. 30. 12:54
 10/41 anonim ***** válasza:
93%
Akkor lesz kint a melled, amikor előveszed, hogy mellre tedd a babádat.
2019. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!