Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A mellbimbó bögyörgetés mire...

A mellbimbó bögyörgetés mire jó ha a méhszáj teljesen zárt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 16:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
20%

10!


Mert mi ezzel konkrétan a problema? Ja, hogy természetes oxitocin szabadul fel, ami jobb a nőnek és a babának is, a mesterségessel szemben? Ez vicc, tényleg igy gondolkodsz a 21. században?

2021. jan. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
30%

9 na most óriási butaságot írtál. Nekem jogom van bármilyen beavatkozást megtagadni. Főleg ilyen jellegűt, ne viccelj. Ettől neki még kötelessége “törődni” velem. Azaz ellátnia. Tudása és képessége szerint más módszerrel. Ez nem így van, hogy a perverz főorvos úr arra veri, hogy vajon mit bögyörget a kismama a takaró alatt és neked kutya kötelességed bögyörgetni. Ne viccelj. Ennyi erővel tényleg egy vibrátort is hozzád vághatnának.

Még egyszer: neked belefért. Ok. Másnak meg nem. Ez neked miért is fáj? Engem se érdekel mit csináltál a takaró alatt, én nem tenném. És ettől még kötelességük lenne ellátni. 🤷🏼‍♀️

2021. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
24%
11 hogy a tökömben szabadulna fel oxitocin? Ahhoz élvezni kéne, meg elengedni magad. Nem undorodni a szituációtól. Ha egy perverz beránt a bokorba és taperolja a melled, az se fog neked oxitocint termelni. Na nekem ez pont ugyanaz az undorító szituáció.
2021. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó: hát pedig bizony oxytocin szabadul fel. Attól, hogy nem élvezed, a fizikai ingerlés ezt váltja ki. A szoptatás sem oki gondolom élvezetet, pláne nem orgazmust, attól még ürül a tej közben az oxytocin miatt.
2021. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
41%
14 ok legyen. Akkor szabadul. Adják be vénasan. Pont.
2021. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

12!


Nem írtam butaságot. Vagy csinálod, vagy hazamész. Ha vissza utasítod, akkor hazamész. Az EST nem életmentő ellátás vagy beavatkozás, semmi bajod nem lesz tőle, ha nem csinálod. Csupán agyilag zokni, aki nem érti, mi ertelme.

2021. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
37%
16 meg lehet oldani másképp? Meg lehet. Akkor oldják meg. Ja nem is olyan fontos? Akkor hagyjanak békén. Ennyi.
2021. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
37%
Egyébként hiába véded ennyire ezt a remek gyakorlatot, valamiért csak nem alkalmazzák a legtöbb helyen. Nyilván mindenki érzi, hogy nagyon gáz... persze te nem, de így ugye nem is baj. Ha neked megfelelt.
2021. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
39%

18!


Igen, ritkán alkalmazzák, mert kell hozzá bizkknyos fokú intelligencia, ami ugye nem mindenkiben van még.

2021. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
50%
19 elég fura, ha azon mérés az intelligenciát, hogy ki hajlandó bögyörgetni magát kórházi körülmények között. Mint ahogy az is elég fura, hogy elég lazán feljogosítod magad, hogy felsőbbrendűnek érezd magad, mert te olyan intelligens vagy, hogy hajlandó voltál rá. 🤷🏼‍♀️
2021. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!