Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés a beöntés?

Milyen érzés a beöntés?

Figyelt kérdés
Illetve mikor adják, mielőtt már szülni mégy? Vagy még fájások között? Jaj rettegek a szüléstől... 35+0kismama
2021. jan. 25. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vajúdás beindulásakor ill. mikor fâjásokkal bemész. De ez is csak általában. Függ helyi szokásoktól is. Adják programozott császár és szülés előtt, oxytocin-teszt előtt is. Egy jól irányzott beöntésnél nincs jobb, főleg hajnali órában.
2021. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem adtak beontest,kúpot kaptam. Burokrepesztes utan. Elvileg negyedóra volt a hatasideje,de nem tudott hatni,mert jottek a tolofajasok. Ez helytől fugg,hogy mit kapsz
2021. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozok az utolsóhoz. Kúpot kaptam szerencsére.
2021. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam.. Szoba se jott
2021. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam, örültem neki. Mikor 3-4 perces fájásokkal a szülőszobára kerültem, és már tuti volt, hogy ez vajúdás, akkor. Nem fájdalmas, semmi különös nincs benne. Meleg vizet eresztenek beléd egy csövön keresztül, utána picit vissza kell tartani, majd irány a wc. Enyhe hasfeszülést érzel, utána pedig azt, hogy nagyon kell székelned.

Szerintem kicsit túlmisztifikálják a beöntést, 2x kaptam, egyik se volt fájdalmas, vagy hasonló. A szülés már cifrább, de bízz a testedben és a babádban, ő is segíteni fog, a tested pedig tudja, mit kell tennie.

Könnyű szülést!

2021. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kész megváltás volt a beöntés a szülés előtti hetek székrekedése után! Én is örültem neki.
2021. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy vizsgálóra kellett felfeküdnöm, megkaptam a meleg vizet, nem volt semmi különös érzés benne, nem feszített meg semmi.

Viszont én alig bírtam vissza tartani, hogy ne engedjem el. Ott helyben ágytálba kellett kiengednem pár perc múlva. Lehet sok vizet kaptam a kelleténél?


Akinek WC-re kellett mennie utána, hogy bírta bent tartani?????

2021. jan. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

2 császárom előtt kaptam, a 3. császárnál nem mert az már másik kórházban volt.

Mivel én bélgyulladásos vagyok, nekem pokoli volt és az 1 L helyett max 2 dl bírtam.

2021. jan. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenhol van beontes. En sem kaptam. De sok helyen kupot kerhetsz.
2021. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!