Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ügyeletes orvossal szülni?

Ügyeletes orvossal szülni?

Figyelt kérdés
Friss kismama vagyok. Azon agyalok hogy nem fogadok saját orvost, nem látom értelmét... A vizsgálatokat úgyis elvégzik a kórházban, és a szülés alatt úgyis a szülésznő lesz velem a legtöbbet. Azt a pénzt inkább megspórolnám és a babára költeném. Nagyon hülyén gondolom? 25/N
2021. jan. 28. 23:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
83%

Én is pont úgy gondolom, mint te:

- inkább a babára költöm azt az összeget,

- nem vagyok hajlandó már előre félni a szüléstől/körülményektől, és

- abszolút megbízom abban, hogy a rengeteg évig tanuló orvosok és szülésznők, akik sokkal több szülésen túl vannak, mint én, nálam jobban értenek hozzá.

Ismerősök és családtagok már egy ideje próbálják belém állítani a parát, hogy úgyis szar lesz, hát köszönöm, de ebből a hozzáállásból nem kérek. Úgyhogy teljesen egyetértek veled, akkor sem fogadnék orvost, ha még lehetne.

2021. jan. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!