Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A SOTe 1. ben aki mostanában...

Ágikka kérdése:

A SOTe 1. ben aki mostanában szült tudna ajánlani nekem jó szülésznőt, aki ügyeletes orvossal is vállal? Első szülésem lesz, elég tapasztalatlan vagyok.

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a vezetéknevét nem tudom,de a keresztneve Rózsa.

Nekem sem fogadott orvosom,se szülésznőm nem volt.

Őt kaptam reggel 8-kor,este 6-ig volt.

Elég gyakran bejött,megkérdezte "miújság".

Kedves volt,jó lett volna vele szülni,de műszakváltás volt,majd végül este 22:03-kor megérkezett a kislányom,császárral.


De a másik szülésznő,az ügyeletes orvos,a műtősök,szóval mindenki kesves,segítőkész volt.

2014. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, én Csongràdi Annamàriànàl szültem. Nagyon meg voltam vele elégedve. Kedves, aranyos, végig velem volt a vajúdás alatt. Mindent megtett, hogy a lehető legjobb és legnyugodtabb legyen a szülésem. Más tészta, hogy végül csàszàr lett. Fogadott volt, de aznap pont nem dolgozott, és azonnal jött, ahogy telefonáltam neki. 30 ezer forintot adtam neki, de maximàlisan megérdemelte. Nem mondott àrat, az orvosom is fogadott volt és őt kérdeztem, hogy mennyi az annyi. Én nagyon ajànlom. Tudok szàmot is adni ha gondolod.
2014. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!