Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor fogom feldolgozni a...

Mikor fogom feldolgozni a szülést?

Figyelt kérdés
Elég rossz szülésem volt (hetekig erős jóslók, egész napos vajúdás után császár, baba veszélyben volt ). Ennek már 5 hónapja és én még mindig szabályosan rosszul leszek ha eszembejutt. Szinte pánikrohamom van az egésztől, pedig nők milliárdjai estek át már rajta. Miért pont én vagyok ilyen béna?!
2008. dec. 2. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

NEM VAGY BÉNA!

Én is császáros voltam és nagyon haragudtam magamra,sokáig!

Aztán hallottam egy szomorú történetet arról,hogy mi van akkor,ha nem császároznak meg valakit időben!

Akkor nkább irány a műtő!

Csak a gyönyörű,egészséges manóddal törődj!

És nem feledd: ettől még szülhetsz hüvelyi úton!

4,5 hós kicsi fiú anyukája

2008. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Annyira rossz, hogy ilyen borzasztó emlék nekem az egész. Két gyerkőcöt terveztünk, de annyira pánikolok a szülés gondolatától, hogy valószínűleg nem lesz második :(

2008. dec. 2. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok!

Nagyon félek még

egy császártól,mert az első is pokolian fájt...,ahogy Neked is!


Attól még Te vagy a legjobb anyukája a babdának,semmi más nem számít!:)

Boldog babázást!

2008. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Dehogy nem lesz 2-dik:)!Csak felkell dolgoznod.Én is császáros voltam,mert a baba veszélyben volt.És sajnos nekem utána voltak problémák amit nehezen viseltem.Azt mondtam,hogy biztosan nem kell mégegy babó.Feldogoztam és imádom a mostmár 4 éves lányomat.És idén karácsonykor már 4-en leszünk:)!!

Nyugodj meg semmi baj nincs ezzel a helyzettel.Teljesen normális,hogy most így gondolod!Vigyázzatok magatokra és élvezd ki minden percet a babóddal!

2008. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy béna!

Nincs két egyforma eset! Ez tény! Próbáld úgy felfogni, hogy milyen csodás az orvostudomány, azzal, hogy segíteni tud! Arról nem is beszélve, hogy hány nő megadni MINDEN fájdalmat, hogy babája lehessen, de nem lehet! És gondolj arra is, hogy az IDŐ nagyon jó orvos, mindig hatékonyan gyógyít, és a 2. babánál nem szabad erre gondolnod, mert tudnod kell, és tudod is, hogy NINCS két egyforma teherbeesés, terhesség, pocak, szülés, fájdalom! Mindegyik más! Úgyhogy nyugi, ilyen többet nem lesz! DE te megcsináltad! Ez a lényeg! És most ott a kis ember, aki csak rád számít!

Boldog babázást!

2008. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!