Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesti Margit kórházról és...

Budapesti Margit kórházról és Dr. Szighety Adriennről friss vélemények?

Figyelt kérdés
Tudom, már volt ilyen kérdés, de mind viszonylag régi. Most 11 hetes terhes vagyok és lassan szeretnék választani egy orvost. Fontos szempont, hogy melyik kórházban dolgozik, mert van kórház, amitől már nagyon elrettentettek. Sok kutakodás után a fentiek kerültek most előtérbe. Köszönöm, ha megosztotok friss tapasztalatokat.

2021. febr. 4. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
A Margit kórház jó, a választott orvost meg kB. elfelejtheted. Tudod van az az egészségugyi szolgálati jogviszony. Akik mostanában szültek(korábbi kérdéseknél olvastam), ők már mind az ugyeletesnel szültek.
2021. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam róla, de azt is latolgatták, hogy a nőgyógyászokkal kivételt tesznek. Ezekszerint lehet, hogy mégsem :(
2021. febr. 4. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Még bármi lehet.
2021. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak területileg illetékes kórházban szülhetsz majd. Valószínűleg nem tudsz orvost fogadni, de ha igen, akkor is csak terhesgondozásra magánrendelésre járva.

Én a Margitban szültem, nagyon kedves volt mindenki a szülés alatt. Az orvosok jók 1-2 kivétellel. A szülésznők mind profik, aranyosak.

A csecsemős nővérek már tudnak kiborítóak lenni, de hol nem.. ősszességében én ajánlanám ezt a helyet.

2021. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!