Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindulhat hirtelen valakinek...

Beindulhat hirtelen valakinek a szulese annak ellenere, hogy csak 1 kicsit volt kinyilva a mehszaja es a baba feje sem volt teljesen beilleszkedve?

Figyelt kérdés

39 hetes pocis vagyok,es 1 picit ki vagyok nyilva,de meg a baba feje nincs teljesen beilleszkedve,de a dokim azt mondta h attol barmelyik percben megindulhat a szules...Ha jovo pentekre nem akar kibulyni akincsem,akkor vasarnap ugyeletes lesz es beinditja.

Kicsit aggodom,felek is nagyon,mivel elso szulesem lesz...nem is tudom h lenne jobb,ha maradna vagy ha mar jonne...


2008. dec. 3. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudja ő, mikor kell jönnie, hidd el:-)

És ne félj, beindulhat bármikor:-)

Beszélgess vele sokat, hogy tudja, várod.-)

2008. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nálam is ez volt!beindulhat bármikor,hidd el, szexeljetek sokat és idd a málnalevélteát :)
2008. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hát nekem semmi nem indította meg, sem a sex, sem a séta, sem a nagytakarítás, sem a forró fürdő. Ha ez holnpig így marad, beindítják. Állítólag nem kell félni az indítástól, mert nem tart hosszabb ideig, mint a sima szülés. Minden jót!
2008. dec. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanez van, épp ma töltöm a 39.hetet. Picit van csak kinyílva a méhszáj, és a hasam sem szállt le még teljesen. Alig van fájás, kevés keményedés.

Ennek ellenére azt mondta a doki, hogy bármikor beindulhat a szülés, ne izguljak.

Még van egy hét, ne izgulj!!! Lépcsőzz, sétálj, takaríts, málnalevelezz, szexeljetek, ilyesmi... Valami csak történik a napokban :)

2008. dec. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A hasam nekem sincs annyira latvanyosan leszallva,viszont allandoan kemeny a hasam ,ha fekszem is akkor is...tegnap setaltam 1 oriasi nagyot de sehol semmi...jo lenne mar ha ketten lennenk;kulon... :o)

Koszi a valaszokat es sok sikert mindegyikonknek es konnyu szulest/babazast!

2008. dec. 4. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első szülésemet nekem is indították, de én már nagyon örültem neki, az egy hét amennyivel túlhordtam, az fárasztóbb volt mint az első 4 hónap, amit végighánytam. Séta valószínűleg csak azoknak segít, akik a terhesség előtt is inkább kevesebbet mozogtak az átlagnál. Én sajna eléggé edzésben voltam akkor is és várandósan is, tehát nekem nem segített. A szex se, annyi volt, hogy utána kb. 1 óráig voltak nagyon erős görcseim, de elmúltak. Fürdőt nem próbáltam, mert nyár volt. Ráadásul nekem már a 38. héten be volt illeszkedve a baba feje és ki is voltam nyílva a 36. héttől. Hidd el, jobb ha megindítják, mert a túlhordás egyáltalán nem veszélytelen, sajnos tévhit, hogy a babák "tudják" mikor kell megszületniük, mert nem így van. Most várjuk a másodikat, holnap lépek a 39. hétbe és már én is kezdek türelmetlenkedni, mert már tényleg teher a terhesség. Dec. 12-re vagyok kiírva, szóval még van idő neked is, nekem is. Kívánom, hogy jövő péntekig megszülessen a babád! Hidegfrontot ígérnek jövő hétre, hátha az beindítja a szülést! :)
2008. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszike,nagyon aranyos vagy.

Szoritok mindkettonknek ,en is 12-re vagyok kiirva,de mar nagyon rosszul viselem...en is azzal biztatom magam,h 12. meg 1 jo het es 14.az is majdnem 10 nap,addig csak lesz valami....

Sok sikert nekunk!

2008. dec. 4. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!