Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fel fogom ismerni a fájásokat?

Fel fogom ismerni a fájásokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég sokat fáj a hasam, nagyon sok bélgörcsöm van. Emiatt félek, hogy nem fogom érezni, ha már valódi fájásaim vannak.


Mellesleg nagyon érzéketlen is a hasam. A vakbélgyulladást sem vettem észre, nagyon későn kerültem kórházba, majdnem meg is haltam. A doki nem hitte el, hogy nem igazán fájt és azt hittem, csak felfáztam.

A babám mozgását sem érzem nagyon, nst-n sem éreztem, az alapján nyomtam a gombot, hogy mikor ugrott meg a baba pulzusa.


Milyen jellegű lesz majd a valódi fájás?



2021. márc. 2. 21:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem attól ne félj amit a 8-as mond, ha így jársz, mákod van. Ha ennyivel megúsztam volna az se érdekel ha apa a Holdon van épp 😅 de ez kb az esetek 1%-a.
2021. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#11

Mitől lett volna mákom? Olyan gyengék voltak a fájásaim, hogy alig tágultam! Úgy kellett felerősíteniük oxitocinnal, de így is tovább vajúdtam, mint bárki, akit ismerek és a végére olyan erősek lettek ezek a fájdalmak, hogy majd kiakadt a fájásmérő, és ez ment fél napon keresztül. Semmiképen nem mondanám szerencsésnek magam.

2021. márc. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12 Ja bocsi. Úgy értettem, hogy végig ilyen gyenge érzés volt csak. En ismerek ilyet is. Akinek saját bevallása szerint alig fajt és a varras sokkal rosszabb volt. Akkor felrertettelek. 😓
2021. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Lényeg a lényeg, hogy nem kell izgulnom, nem itthon fogok megszülni 😅 Mindenkinek ment a zöld :)
2021. márc. 3. 11:20
 15/20 A kérdező kommentje:
Jelzem, nem éreztem. Mivel sajnos nem rendeződtek és fájásgyengeség is fellépett. De sikerült természetes úton szülni és s kitolás 3 órájában azt hittem, hogy engem innen csak a temetőbe visznek
2021. márc. 12. 12:08
 16/20 anonim ***** válasza:
Mármint mit nem éreztél? Az hogy nem rendeződnek egy dolog, nekem se rendeződtek. Attól meg éreztem nem is kicsit 😅
2021. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem voltak erős fájásaim, csak miután már dupla adag okitocint kaptam. Akkor viszont azt hittem, hogy innen csak a patológiára megyek :D
2021. márc. 13. 06:31
 18/20 anonim ***** válasza:
44%
Akkor végülis felismerted a fájásokat :)
2021. márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Igazából nem, vérzéssel mentem be. Akkor hazaküldtek, hogy tágulásos vérzés. Másnap visszamentem, mert fájogattam picit, és véreztem tovább. Mivel 2 ujjnyi voltam, mehettem a szülőszobára.

Burkot kellett végül repeszteni, de az sem rendszerezte a fájásokat, sőt, nem is éreztem fájásokat. Csak az emelt oxitocinra kezdtem el.

2021. márc. 13. 09:04
 20/20 anonim ***** válasza:
Na a lényeg, hogy szerencsésen meglett a baba 🙂 ez a ritkább forgatókönyv, de azért első babát így is ritkán szülnek meg otthon mert hopp kint is van, észre sem vettem 😁 latod, vannak azért jelek.
2021. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!