Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajon miért nem megy szülés...

Vajon miért nem megy szülés után a szex?

Figyelt kérdés
2 hónapja szültem, gátmetszéssel. Már nagyon vártuk, hogy újra megpróbálkozhassunk a dologgal, így a 6 hetes konroll után egyből próbálkoztuk is, de sajnos egyáltalán nem ment. Azóta már 3-szor próbáltuk, de még mindig nem. Nem a szárazság a baj, még sikosítót is használunk. Az a gond, hogy ahogy megpróbálja betenni a férjem, a gátmetszés helyén erős szúró fájdalmat érzek, így egyáltalán nem sikerül még belekezdeni se. Csak az a furcsa, hogy maga a gátseb nekem egyáltalán nem fájt már a szülés másnapján sem, és azóta se fáj. A férjem azt mondja, szűkebbnek is érez. Lehet, hogy a seb már begyógyult és az a baj, hogy túl szűkre varrtak? Vagy mégis a seb fájhat ilyenkor? De akkor amúgy miért nem fáj? Nem tudom eldönteni. Mik a tapasztalatok? Idővel jobb lesz?

2021. márc. 7. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Nincs mese, le kell cserélni a férjet egy kisebb szerszámmal rendelkezőre. Nem kell messzire menni, itt a Gyékán hemzsegnek a kispöcsű egyedülálló férfiak.
2021. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
😄 Ha minden remény elveszett, akkor írok az ismerkedés kategóriába, hogy "csinos 20-as éveiben járó anyuka keresi önmagára és környezetére igényes, szigorúan kis méretekkel rendelkező párját" 😄 De először megpróbánlám a férjemmel megoldani a dolgot.
2021. márc. 7. 13:54
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

#1 😂 hát én jót röhögtem


Lehet kaptál egy férjöltést vagy mit. Az orvos szűkre varrhatott, hogy a férjed örüljön, persze ez ritkán jár örömmel ha a nőnek fáj.


Ki az aki tovább duggat ha közben sír az asszony mert fáj.


Nem biztos, hogy ez történt, de gyanús.

2021. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Nyugi, lessz az jobb is. Én 5 hónap, és rengeteg próbálkozás tudom azt mondani hogy mostmár jó a dolog. Kitartás és türelem kell mindkét részről. Sok sikert 😁
2021. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor kitartóan próbálkozunk.

Erről a férjöltésről én is hallottam, nekem is gyanús. Főleg, hogy elhangzott varrás közben a mondat, miszerint "jobb lesz, mint új korában"...

2021. márc. 7. 14:38
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk is szűk volt eleinte. Nekünk körülbelül 1 év kellett, hogy ne csiga tempóban kelljen az elején "bejáratni" :D

Igazából az aktus alatt egy idő után megszűnt a kezdeti nehézség ha már benne voltunk a dologban, de tényleg kellett bőven idő (az az 1 év kb), hogy az elején se érezzem azt a kellemetlen érzést..

2021. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Detto mintha en írtam volna. Rossz hírem van. 6 hónapig egyáltalán nem tudtunk szexelni. Aztan volt pár nem túl kellemes alkalom. Most 13 hónapos a fiam és már elég jól megy, de vannak mozdulatok amik meg fajnak. Remelem te nem így leszel, de detto ez volt szóról szóra a sebemmel, amit te is írsz. A nőgyógyászok szerint persze minden csodálatos.
2021. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%
Rendesen szűkre varrhattak, mi még a hat hetet se tudtuk kívárni, három hét után már szeretkeztünk.
2021. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Három hét után szeretkezni nem menő, hanem fertőzésveszélyes, de mindegy.

Nekem még mindig ez van, de ha belemerülünk, elmúlik. 5 hónapja szültem gátmetszéssel.

2021. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a dokinak, hogy legyen szíves rendesen megvizsgálni, mert egyáltalán nincs minden rendben.
2021. márc. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!