Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajon miért nem megy szülés...

Vajon miért nem megy szülés után a szex?

Figyelt kérdés
2 hónapja szültem, gátmetszéssel. Már nagyon vártuk, hogy újra megpróbálkozhassunk a dologgal, így a 6 hetes konroll után egyből próbálkoztuk is, de sajnos egyáltalán nem ment. Azóta már 3-szor próbáltuk, de még mindig nem. Nem a szárazság a baj, még sikosítót is használunk. Az a gond, hogy ahogy megpróbálja betenni a férjem, a gátmetszés helyén erős szúró fájdalmat érzek, így egyáltalán nem sikerül még belekezdeni se. Csak az a furcsa, hogy maga a gátseb nekem egyáltalán nem fájt már a szülés másnapján sem, és azóta se fáj. A férjem azt mondja, szűkebbnek is érez. Lehet, hogy a seb már begyógyult és az a baj, hogy túl szűkre varrtak? Vagy mégis a seb fájhat ilyenkor? De akkor amúgy miért nem fáj? Nem tudom eldönteni. Mik a tapasztalatok? Idővel jobb lesz?

2021. márc. 7. 13:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Meglep, hogy ennyien jártunk így, én meg még attól féltem, hogy nagyon kitágulok egy ekkora gyerek után. Ha nem javul a helyzet, természetesen elmegyek egy másik orvoshoz, de még adok neki egy kis időt.
2021. márc. 8. 06:58
 12/14 anonim ***** válasza:
85%
10 en sajnos több dokinal is voltam és mindegyik szerint minden csodálatos. Van egy olyan érzésem, mintha nem lennének hajlandóak a természetes szules “rovására” felvenni panaszokat a statisztikákba. Mert ugye manapság kizárólag a csaszar, ami komplikációkhoz vezethet a természetes szules az egyszerűen varázslatos. Nagyon haragszom egyébként ezért. Igenis ezt is tessék belevenni a statisztikakba. Nem is hiszek amúgy már egyáltalán ezekben a szules körüli komplikacios statisztikákban egyáltalán. Meg a zarojelentesemen sem az igazat írtak, de mindegy...
2021. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
57%

Ha még aktuális a kérdésed...

Én is simán szültem, jó nagy gátmetszéssel ami hetekig fájt. 7 héttel próbáltuk meg először a szexet, misszionárius pózban, de iszonyat feszített/égett a hegem, így abba is hagytuk. Majd 9 hetesen próbáltuk újra, de most úgy, hogy én voltam felül, így tudtam kontrollálni, hogy mennyire feszül a gátam. Kellemetlen volt, de egy két perc után minden olyan volt mint régen, a többi pózt is kipróbáltuk utána, már simán ment. Csak arra kell figyelni még, hogy amikor beteszi, ne a gátnak feszüljön neki, mert az eléggé "fájdalmas". Hátha tudtam segíteni!

2021. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi, már javul a helyzet!:)
2021. márc. 22. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!