Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a férjed szülész lenne,...

Ha a férjed szülész lenne, akkor szülnél otthon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 13:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem!
2010. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
jézusom,nem!és sztem ha nőgyógy a férj a felesége nem hozzá jár.nekem volt nőgyógy pasim!és mondta h a barátnöje leszek vagy a betege.a kettő együtt nem megy.
2010. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Raadasul a ferjem sem szeretne, hiszen egy szuleszorvos sem tamogatja az otthonszulest. Amugy szerintem meg a korhazban sem szulnek a sajat ferjemnel. Persze nem szulesz a ferjem, de ugy gondolom, hogy a szules apukaknak is kijar a sajat gyerekuk szuletesenek felhotlen orome csakis es kizarolag apucikent.
2010. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem. Az, hogy a férjem szülész még nem garancia arra, hogy a gyerekem pl nem akad el a szülőcsatornában vagy nem tekeredik a nyakába a köldökzsinór vagy én nem vérzek el szülés közben... És még sok olyan dolog amit egy szülésnél nem lehet látni előre.
2010. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem de ragaszkodnék hozzá hogy ott legyen.Így is hogy nem orvos szerettem volna ha ott van velünk a szülőszobába,de mindkét gyerekünk császárral született így kinnt izgult a folyosón:((
2010. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

=Nem ,de ragaszkodnék hozzá hogy ott legyen velem a kórházba a szülés alatt

2010. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igazatk van... Értem. Köszi a válaszokat.


Mielőtt félreértés történne, én sem szülnék othhon, eddig 4x szültem kórházba, otthon én sem szülnék.

2010. aug. 20. 13:21
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
nem, abszolút nem. mindig ellenszenves volt az, aki otthon szül, mert legtöbbjüknek az az indoka, hogy jajj, neki olyan rossz a kórház, nem jó neki ott lenni. hát én úgy vagyok vele, hogy minden lehetőség legyen a közelemben, ha bármi baj csúszna be szülés közben. volt már nemegy ilyen, a családomban is. harmadik baba, kockázatmentes szülés, minden ment rendben, mígnem lepényleválás miatt csökkent szívhang...azonnal műteni kellett. ha az illető nő otthon szül(márpedig az alacsony kockázatú csoportba tartozott), akkor ma nem lenne egy másfél éves tündéri kislánya. ha az én nyafogásom miatt bármi baja lenne a babámnak, sosem bocsájtanám meg magamnak. lehet, hogy több száz otthon szülésből csak elvétve akad baj, de én azt mondom, hogy egy baba is borzalmasan sok, ha egyébként meg lehetett volna menteni.
2010. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. aug. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szülész a férj, akkor nem hagyja, hogy otthon szüljön a felesége. Pontosan tudja, hogy ha baj van, Semmit nem tud tenni eszköz és segítség nélkül. Ezért NEM.
2010. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!