Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kellene bemenni?

Mikor kellene bemenni?

Figyelt kérdés

Egész nap enyhe menzesz görcseim voltak,mostmár semmi pozició váltásra nem múlik el,sétálok akkor jobban belenyilal a fájdalom.

Rendszertelenek a fájások,de viszont fél-1-1,5percig eltart egy fájás.

Császáros leszek,az első is az volt,így nem tudom mikor kellene elindulni hogy szülés is legyen belőle és ne csak bemenjek azt hazaküldjenek.

A derekam majd szétszakad,ahogyan a hátam is.

A medencém és a hüvelyem is nagyon fáj már.



2021. ápr. 27. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Így hogy tudni h császár lesz, jó lenne be menni ne h be induljon és a szülőcsatornában legyen a baba, és mire be mész már beilleszkedve útra készen legyen. Mert akkor valószínűleg nem császár lesz belőle.
2021. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha programozott császár lesz, akkor valóban jobb minél előbb orvoshoz fordulni.
2021. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Próbáld meg hátha elmúlik ha jó melegvízzel letusolsz, mert akkor csak jósló.


Egyébként szerintem is menj be, vagy legalább csörögj rá a dokira (gondolom van, ha pcs lesz).

Nekem ugyanígy megindult, (folyt a magzatvízem, tus után azonnal 5 perces fajasok, mire kórházba értem már 3 percesek voltak) beilleszkedett a szülőcsatornába is, úgy kellett onnan kiszedni (faros volt).

2021. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A tusolásra se szűnt meg,de elviselhető még a fájdalom,a baba mocorgására,vagy a mozgásra erősödik fel a fájdalom.

Nem folyt el a magzatvizem,nincsenek rendszeres fájásaim és nagyon erős sincs csak enyhe-közepes,de a derekam leszakad úgy fáj és a hüvelyemben is nyomást érzek sokszor,keményedik a hasam is.


Nincs orvosom,ügyeletben szűlnék,holnap kellene mennem a nődokimhoz.


Amikor jóslóim voltak akkor a meleg fürdő után enyhe lett vagy elmúlt ahogyan a mozgásra is de most nem.


Ha bemegyek ez miatt a kórházba akkor meg is császároznának vagy nem?

1órára van a kórház,kocsink nincs igy más visz be,de a lányom vigyázását is meg kell oldanom,így nem szeretnék brahira bemenni hogy aztán hazajöjjek.

2021. ápr. 27. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Akkor csörögj be a kórházba, az ügyeletre, mondd el nekik ezeket, és majd ők megmondják, hogy menj be most, vagy várd meg a holnapot. :)
2021. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!