Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit jelenthet ez? Lehetséges...

Mit jelenthet ez? Lehetséges hogy elöbb jöjjön?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok,eddig 2-3 naponta volt nagy wc,most naponta kell.

Ez már szülés elötti tisztulás lenne?


A másik hogy péntek óta folyamatosan érzek egy nyomás érzést de erősen a fenekembe sugároz és a hüvelyembe.

Eléggé kellemetlen,van amikor már fájdalmas mivel fél akár 1 napig is eltart.

Ez lehet a tágulás jele is vagy semmit nem jelent?



2021. máj. 11. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia:) lehet valószínű már “készül” a tested hisz 2-3 héten belül bármikor jöhet az nagyon kevés idő már:) de eltarthat a végéig ez az állapot, nekem 36-héttől joslók voltak , hasmenés egY hètig már minden jele megvolt de így is a kiírt nap előtt 3 nappal ment el a víz egy random joslófájásnál. 3 baba anyuja
2021. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nekem a hasmenéses időszak a 36-37. hét tájékán volt, és csak a 39. héten szültem. A hüvelyben én is éreztem kellemetlen érzést, de az nem tágulás volt, mert csak a szülés napján kezdtem tágulni.
2021. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia. :)


Program császárom lesz a jövőhéten,kíváncsi lennék hogy beindul e addig a dolog vagy nem.

24.héttől vannak jóslóim,de ebben a 2hétben lettek nagyon erősek,görcsök,nyomás feszülés fenékbe és hüvelybe,keményedések.

Most kezdődött csak a minden napi nagy wczés,ami eddig 2-3naponta volt csak,ezért tünt érdekesnek a dolog.

Hát ha már a kiírt nap elött menne el esetleg a magzatvizem,vagy elötte beindulna a dolog jó lenne végülis. :)

2021. máj. 11. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
38 az mondjuk meg csak nem is előbb. Ilyenkor már bármi lehet.
2021. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajrá már úgysincs sok vissza :) ha már tudod , hogycsászár lesz akkor jó , gyors felépülést kívánok és jó babázást
2021. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!