Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van egy 4honapos lanyom es...

Van egy 4honapos lanyom es csaszarral szuletett es ujra teherbe estem de semmikeppen se akarjuk elvetetni. Lehetseges hogy baj nelkul megtudom szulni? Vagy ujra csaszaroznanak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 21:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Újra császároznak, és előtte szigorú megfigyelés az utolsó hetekben, nehogy elkezdjen nyílni a heg.

De amúgy többeket ismerek, akik ilyen körülmények között 37-38. hétig húzták.

2016. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
És mi honnan tudjuk, hogy miért császároztak? Mert nagyon nem mindegy. A másik, hogy miért kell ilyen hamar megint teherbe esni? Főleg császár után? A tested még baromira nem regenerálódott. Komolyan mondom, megáll az eszem...
2016. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nem nyiltam ki es mar tulhordtam a kicsit azert lett csaszar...es becsuszott a baba de abortuszt nem akarunk semmikepp sem..
2016. jún. 10. 21:46
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
En is csaszarral szultem 8 honapja pont ezen okok miatt,de nekem a dokim azt mondta hogy 1 evet varni kell a kistesoval.
2016. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
miis varni akartunk de sajnos besikerult..
2016. jún. 10. 21:57
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Hat kerdezo tenyleg semmi rosszindulat nelkul mondom hogy ne azon agyalj hogy hogy fogod megszulni en orulnek ha ki tudnam hordani friss csaszar sebbel.
2016. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Hany hetes vagy? Dokinal jartal mar? Mit mond?
2016. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

meg nem jartam dokinal..most fogok menni...



igen ettol enis felek a friss sebtol..

2016. jún. 10. 22:16
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Mélységesen egyetértek a 6# válaszolóval, sokkal fontosabb most a baba kihordása, annyira mellékes, hogy hogy születik meg a végén, ne ezen agyalj! Januárban szültem császárral, a dokim azt mondta, fél év után lehet próbálkozni a tesóval, ha szeretnénk, én korainak tartom még azt is. Legyen nagyon lelkiismeretes, alapos dokid ez most különösen fontos.
2016. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%
Az én dokim meg azt hazudta, van szoptatás alatt is szedhető fogamzásgátló. Én meg beszedtem az utolsó szemig. Az álnok biztosan életben akar engem tartani, amíg lehet.
2016. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!