Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha császármetszéssel szülök,...

Ha császármetszéssel szülök, akkor is elkötik közben a petevezetéket, ha csak akkor szólok, mikor kiderül, hogy sürgősségi császár kell?

Figyelt kérdés
Már az utolsó hetekben vagyok, de a baba még harántfekvéses, és ha addig nem fordul meg, akkor kihasználnám, hogy nem kell két külön "műtét".

2021. jún. 1. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem bemondásra működik...
2021. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Persze, meg ha már ott vagy, a vakbeledet is szedesd ki 😂
2021. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha 3 vagy több gyereked van vagy elmultál 40 éves akkor az orvost kérdezd meg mert ha valamelyik teljesül akkor valószínűleg megcsinálják.Igaz a te esetedben nem sürgősségi császárt fognak csinálni hanem programozottat,mert nálad azt sem fogják megvárni hogy beinduljon a szülés.
2021. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Uhh, véletlenül lehúztam a valszokat, bocsi 😔

Igen, harmadik baba, és már tuti nem szeretnék többet, csak hát mondják, hogy még befordulhat, azért nem veszem tuti biztosnak a programozott császárt

2021. jún. 1. 17:26
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Harántfekvéssel 38.héten legkésőbb megcsászároznak.Hány hetes vagy?
2021. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
35+3
2021. jún. 1. 17:29
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én akkor rákérdeznék az orvosnál minél előbb.Tény, hogy akár szüléskor is befordulhat, de van olyan veszélyes a harántfekvés a babára, hogy ott nem várják meg a szülés beindulását,hanem program császár és meg is csinálják az elkötést, ha komplikáció mentesen zajlik a műtét.De kell valami papír, amit ki kell tölteni, szóval siess az ügyintézéssel.
2021. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, ez aggaszt, hogy valahol olvastam, hogy hat hónapot kell várni, miután jelezted. De én nyilván sima szülésre készültem, így nem jutott eszembe előbb, csak most a 32 hetes UH után.
2021. jún. 1. 17:38
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor még a héten megkerdezem a dokit, köszönöm a hasznos választ
2021. jún. 1. 17:39
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Előre kell benyújtani a kérelmet, és akkor megcsinálják.
2021. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!