Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen ételt tanácsos vinni a...

Milyen ételt tanácsos vinni a szülőszobára?

Figyelt kérdés
Italnak sportkupakos ásványvizet javasoltak a szülésfelkészítőn, meg zacskós gyümölcspüréket. Esetleg keksz vagy komolyabb ételek is lemennek ilyenkor az ember torkán? Pl. szendvics vagy más szilárd étel? Hajlamos vagyok gyorsan megéhezni, de nem tudom, hogy a vajúdás ezt felülírja-e.

2021. jún. 13. 17:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szőlőcukor is nehezen ment le..


Egy ismerősöm viszont simán betolt egy hamburgert

2021. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én banánt ettem meg kremturot. Bár én otthon vajudtam.
2021. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem sem lehetett ennem. Nem hogy a szülőszobába, hanem aznap egész nap.

Reggel 8kor mentem be magzatvíz szivárgással, de csak este 7kor repesztettek burkot, onnan indult be a vajudás. Adsig összesen egy 2dl-es pohár húsleves levét engedélyezték délben.

Hajnali 2kor lett meg a fiam, természetes úton. A vajudás alatt a legkisebb gondom ah ehesség volt, és erőm is volt végigvinni a szülést.


Egyébként fornetti volt nálam.

2021. jún. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

Hát szerintem nyugodtan tegyél be kekszet, szendvicset, pl ha késő este szülsz és lemaradsz a vacsiról, vagy simán nem elég a kórházi kaja majd.

Meg a jó öreg szőlőcukor, csoki. Szerimtem ha úgy érzed simán bekaphatsz pár falatot, úgyse áll feletted senki non stop, meg ahol én szültem ott lehetett is csokit enni meg ilyen apróságokat.


Inni én vittem ezt az izotóniás sport italt, egyébként csak vizet iszok nem szoktam ilyen löttyöket, de szülés után baromi jól esett valahogy.

2021. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy èn azzal szívtam, hogy másnap 7-kor kaptam enni, este 9 utàn lett meg a fiam

.. arra nem gondoltam, hogy utàna kellene valami.. kopogott a szemem

2021. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
10%
Nutellás sült zsiráf
2021. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!