Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magánkórházban császármetszés?

Magánkórházban császármetszés?

Figyelt kérdés

Volt már aki kert császármetszést? Hol? Hogy működik? Csak jelezni kell, hogy olyan csomagot kérnétek? És mennyibe került?

Bárkinek akinek van tapasztalata, legyen kedves megosztani. Köszönöm.


2021. jún. 20. 19:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Akkor szerintem a legjobb megoldás ha bejentkezel mamádhoz majd, s az ottani kórházban keresel olyan dokit.
2021. jún. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell átjelentkeznie sehova, fogadjon orvost a kórházban, járjon hozzá a rendelésére és ennyi.
2021. jún. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehet orvost fogadni elvileg. De engem például visszautasított az orvos akihez jártam mikor felvetettem a császárt :/

Egyébként sem szívesen beszél erről senki nem anonim fórumokon, én úgy tapasztaltam. Főleg ha nem vagy erőszakos természet (én egyszerűen leblokkolok az orvosoknak) akkor lehet jobb a magankorhaz. De az még tenyleg nagyon drága.:(

2021. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Meg attól is függ, mit mond a szemész. Mert ha ő kiadja a javaslatot császárra akkor meg kb mindegy is, mindenhol meg kell csinálni.
2021. jún. 21. 17:54
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, és nem megijeszteni akarlak, de ezeket a javaslatokat a nőgyógyász felülbírálhatja, ha úgy gondolja. Tehát ha kifogsz egy nagyon császár ellenes dokit, még az is lehet, hogy elutasítják a pcs-t. Szerintem ezért kellene egy biztos pont, egy olyan doki, aki némi pénzért cserébe tutira megoldja Neked.

Sok sikert:)

2021. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi. Hat az szép lenne, ha felulbiralna egy szemeszt. Ezek szerint ő egy személyben vállalja a felelősséget ha pl megvakulok? En ilyet azért hal isten meg nem hallottam, hogy valaki egy szakorvosi véleményt semmibe vegyen. De egyébként igazad van, jobb biztosra menni.
2021. jún. 23. 20:46
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En Szegeden szultem. Az első program császár volt farfekves miatt, a másodiknal mikor beertem a kórházba, azt mondták nincs ellenjavallata a természetes szulesnek. Onnantol kezdve bogtem, szerencsére muszakvaltas volt es a másik doki simán elvitt császárra. Hamarább megcsaszaroztak mintha lett volna orvosom.
2021. jún. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17 ez jó. De mi van ha a másik orvos maradt volna? 🤔 na mindegy. Lényeg a szerencsés végkimenetel
2021. jún. 28. 19:36
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lett volna muszakvaltas, akkor egesz nap hagyott volna szenvedni, már csak azert is természetesen szuljek. Egyik, barátnőm nemrég szult nala, majdnem egy napig szenvedtette mire elvitte csaszarra. Nekem szerencsém volt, mha lesz harmadik annal mar mondani sem, fogják a természetes szulest. Igazából ez szomorú, hogy nincs választási lehetősége az embernek. En nagyon nem szerettem volna természetesen szulni hamar az első császár volt, minek legyek osszeszabdalva alol is.
2021. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!