Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tulhordom két nappal a babaot...

Tulhordom két nappal a babaot ma a doki azt mondta nem nyiltam ki még a magzatvizet sem tudta megnézni ez jelentheti azt hogy nehezen fogok szülni mert hogy nagyon lassan nyilok?

Figyelt kérdés
tegnap barnás kocsonyás valami folydogált ma meg vizsgálat után véreztem irjatok légyszi ha volt már ilyen nektek ?
2010. aug. 27. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a nyákdugó, tehát lassan kezdesz nyílni... de ez semmit nem jelent, főképpen nem azt, hogy nehéz szülésed lesz!!! Csak pozitívan :))) Minden jót!
2010. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia


Engem azon a napon amikor szültem délután vizsgált az orvos teljesen zárva voltam, semmi nem utalt szülésre mindenki rajtam röhögött, hogy sose szülök meg 2 héttel hordtam túl. Este hipp-hopp elment a nyákdugó, 5 perces fájásokkal indított, azt sem tudtam hirtelen mi történik körülöttem. Lesétáltam a szülőszobára, mondtam jöttem szülni, akkor is csak kinevettek /32 éves vagyok/ aztán gyorsító, burokrepesztés én mondtam baj van nagy baj van nem hittek nekem 5 óra vajúdás után már ők is látták, hogy nagy baj van és vittek a műtőbe.

2010. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat izgulok elsö baba
2010. aug. 28. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!