Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aggódom a fejméret miatt, meg...

Aggódom a fejméret miatt, meg tudtok nyugtatni?

Figyelt kérdés
A férjemnek viszonylag nagy a feje, nehezen is született meg. Anyósom mondjuk kisebb termetű is mint én, és a csípője is vékonyabb, de félek, hogy ha ezt a gént örökli a gyermekünk, nem fogom tudni természetes úton megszülni, vagy pedig sérülni fogok miatta.
2021. júl. 13. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezen sztem kar aggódni. Kifer, nyugi. Nekem a nagyobb gyerekem "csak" 32es, a kisebb meg 38as fejkormerettel született. Azért a kicsivel megszenvedtem, de megszületett hüvelyi úton..igaz O gatmetszessel.
2021. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A fiamat 18 évesen szültem 4.5 kg volt 58 cm nem volt kis fejű😂😂 minden rendben volt.
2021. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyfejű férjem van, a fiaim is nagy fejjel születtek.

A nagyobbik természetes úton jött világra gátmetszéssel. Ezen kívül semmi sérülésem nem lett, csak sport szerűen futni nem tudok vagy méhsüllyedés vagy hüvelysüllyedés miatt. Nem lett kivizsgálva melyik van..

Második fiam nagy feje nem állt irányba (plusz egyéb gondok), ő császáros lett.

2021. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező:nagyfejü lesz babátok,attol megtudod szülni,természetes hüvelyi uton sérülséek nélkül is
2021. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!