Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek szülési fájások?

Ezek szülési fájások?

Figyelt kérdés

Ma reggel óta menstruácios enyhe görcseim voltak (össze vissza jöttek)

Délután jött nagyon erős derék fájás ami 40-50mp ig tartott+bekeményedett a pocak az is össze vissza jött

Most elkezdtem számolni és 16 percenként jön a derékfájás (4.) És 40mp ig tartanak fájás közben bekeményedik a pocak

Egy pontban fáj de nagyon

Melegzuhanyra se mulik el


2021. júl. 18. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínű ez már az. Nekem ugyanígy volt, 11 percesekkel kezdődött.
2021. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most nem jön egy ideje a fájás🙄
2021. júl. 18. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj le aludni, és pihenj, ameddig csak tudsz! Ha beindult, már nem fogsz aludni, de ha hajnal 5-re indul be és te addig csak a perceket számolod, akkor ki fogsz készülni és nem lesz erőd megszülni! Feküdj le! jó szívvel mondom!
2021. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Josloknak hangzik nekem. Majd ha minimum 10 percenkent jon, es mar tobb oraja tart, rendszeres, es surusodik (tehat 10 percrol valt egy ido utan, 7re, 5-re, stb, es nem ugral ugy, hogy 7-10-9-16), akkor valoszinuleg az, de meg akkoris leallhat.


Ha csak joslok, ami akar tobb hetig is johet igy random egy ideig, akkor meleg zuhanyra elmulik.

2021. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
40 mp meg amugy szerintem rovid, 1 perc koruliek lesznek majd inkabb az igaziak
2021. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget igen szerintem is josló már 2 órája megint nem jön
2021. júl. 18. 23:00
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is kb így indult a szülès, szintén reggel kezdődött, enyhe menstruációs görcsökkel. Este 9kor megjegyeztem a férjemnek, hogy nagyon gyanúsak ezek a kemènyedèsek, kb 12 percenként jönnek. 10kor elkezdtem mérni őket, 10 percenként 50-55 mp hosszúak voltak. Aludni már nem bírtam tőlük de hajnali 3kor leálltak. Azt gondoltam biztosan jósló, ha beindult a szülés akkor csak nem áll meg.. 7re mentem ctg-re, az úton volt még 2-3 fájás, majd a ctg is szépen kimutatta őket. Ez után gyorsultak fel az események, d.u 2kor megszületett a kisfiam.

Szóval igen, simán lehet, hogy így indul neked is.

2021. júl. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező lassan szülsz,de ez jóslo volt
2021. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!