Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előfordult, hogy valakit...

Előfordult, hogy valakit tönkretett a szülés?

Figyelt kérdés
Mi történt ha lehet tudni? Te károsodtál vagy a baba? Hogyan éltél tovább a problémával?

2021. júl. 26. 14:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%

"egy igénytelen zabagép vagy aki max a távirányítóért emeli meg a hájas plöttyedt seggét"

Na, a Schobert család is megérkezett a gyakorira 😁😁

2021. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%

Azért úgy válaszolt a 6-os, mert már előtte sem volt túl szép stílusod. Annyiban viszont tényleg nincs igaza, hogy csak a sporton és étrenden múlna, természetesen ott a genetika, a műhiba, stb.

Te pedig akármilyen edzett vagy, 6 héttel szülés után ugrálós, illetve nagy ütődéssel (pl. futás) járó sportot nagyon nem ajánlott végezni. A kangoo-t nem igazán lehet fokozatosan újrakezdeni, míg a futást lehet kocogással indítani, és hetek alatt újra hozzáedződni, hogy a szülésnél terhelt részeid is rendbe tudjanak jönni, ne csak fejben legyél kész. És értem a problémát, én is rendszeresen sportoltam terhesség előtt és közben is, de a második terhesség után olyan szinten húzódott belül valami, hogy a megszokott sportokat egy évig nem tudtam űzni, csak nagyon finom tornát végezni. Még a séta is fájt, nem tudtam km-eket menni.

2021. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%
Francia országban állítolag 1 évig n is ajánlják a futást. Nekem nem lett károsodásom de egyszer hallottam egy előadást, hogy akik rendszeres futók, súlyemelők vagy ugrálással rázkódással járo sportot végeznek rendszeresen ott szinte boritékokható 40- 50 évesen az inkontinencia.Engem elijesztett annyira,hogy azóta ilyet nem csinálok.
2021. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok nőt - nem mindenkit - tesz tönkre :( Akár fizikálisan, szexuális vagy mentálisan is.


Nálunk anyával majdnem meghaltunk, úgyhogy sosem lett testvérem.

2021. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
38%

soha nem láttam senkit, akinek nem

1. nyúlt meg , ráncosodott meg a hasán a bőr

2. vagy ne maradt volna a hasán zsírréteg

3. mellét ne vágta volna gallyra a terhesség

ami persze jó pénzért plasztikázható

de ezek csak külsőségek.

ami rosszabb, és előfordult az ismeretségi körömben

-tartós depresszió

- hajhullás. hajritkulás

-neurologiai panasz(nekem pl.3 évig folyamatosan zsibbadt a jobb karom a szülés után)

-gerincproblémák

-cukorbetegség

-inkontinencia

-hüvely kitágulása miatti sz@r szex

-visszerek kialakulása

-meglévő autoimmun betegségek fellángolása, az állapot rosszabbodása

-sok nő lábfeje megnő 1 számmal

-pajzsmirigyproblémák

stb....

2021. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%

Hát nekem nem nyúlt meg nem ráncos és nem lóg, és zsírréteg se maradt. Bár a genetikám jó, ez tény. Stria se lett.

A lábam 1 számmal nagyobb lett de ezt annyiban nem bantam hogy mehettem új cipőket venni 😂


Egyébkent kedves utolso te minden nő pólója alá beneztél hogy így tudod?

2021. júl. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
42%

Nem néztem be mindenki pólója alá, de masszőr vagyok és a baráti köröm is elég nagy:)

Azért, mert ezeket láttam, ezekről tudok, miért kell lepontozni? Ennyire fáj az igazság?

2021. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom azert pontoztak le mert úgy beszéltél mintha mindenkire vonatkozna ez. Nagyon sajnálom akik tönkre mentek bele, de ez nem mindenkire vonatkozik. Érdekes elmegyek egy strandra, csupa csinos anyukát látni.
2021. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

"-hüvely kitágulása miatti sz@r szex"

én főleg emiatt pontoztalak le

2021. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Miert ebben mivan? - nem én vagyok a 15
2021. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!