Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a Tena Lady/Tena...

Szülés után a Tena Lady/Tena Pants-et használhatom pisilésre is a vérzés mellett?

Figyelt kérdés

2.gyerekemet várom jövő hónapban. Az elsővel kínlódtam sokat, hogy menni pisilni, minden felállás fájt nagyon. Mivel amúgy is vastag TENA betétet vagy TENA Pants bugyipelenkát fogok használni szülés után, nagy probléma ha megy abba a pisi is majd, és nem megyek ki pisilni? Addig se kell felállom meg kivánszorognom...

Mit gondoltok, működhet? Pisilhetek abba, vagy nem ajánlott?

Ha nagyon elvetemült ötlet, akkor elnézést előre is!



2021. aug. 2. 13:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ezt hogy képzelted el? Ez a része komolyan érdekel!

Bepisilsz, aztán ott ücsörögsz órákat a saját pisidben, véredben? Nem hangzik túl higiénikusnak.

Én a betétet is nagyon sűrűn cseréltem.

Két császárom volt, nem volt egy leányálom, mégsem jutott eszembe magam alá pisilni. Meg amúgy nem is nagyon értem rá pihizgetni egész nap.

2021. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos anyám használ ilyen betétet, de neki muszáj, nem opció.

De még ő is próbál a vécéig eljutni inkább. Ugyanis ezek a betétek nem arra valók, hogy x deci vizeletet szándékosan az ember beleengedjen (ahhoz rendes felnőtt pelenka kell), hanem vagy ha vizeletcsöpögése van valakinek, vagy ha nem tudja tartani a záróizmait, és előfordulnak "balesetek".

De még ilyen esetben is mielőbb ki kell cserélni a betétet. Szóval úgyis azonnal ki kellene menned a mosdóba, cserélni. Akkor legalább a méltóság maradjon meg, hogy (legalább megpróbáltad) nem magad alá engedni...

2021. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

Csak ha akarsz egy jó kis fertőzést!A méhszáj még nyitott és a méheden egy jókora seb, ahonnan levált a lepény. Nem viccből mondják, hogy fokozottan figyelni kell a higéniára és azt sem, hogy mozogni is kell szülés után, nem megeröltető munkát, de mozogni kell. Még a császárosokat is felállítják, akinek egy nagy hasi műtét volt és sétálniuk kell, akkor te is kibírod a mosdóig.

(3x szültem, volt vágás, repedés, minden... De ennyire elhagyni magát az embernek nem szabad, nekem is fájt, de azt a sebet tisztán kell tartani).

Plusz ordítanál ha odafolyik! Nekem sikerült pisilésnél, hogy valahogy odafolyt, nem győztem lemosni, mert csípte, pedig csak véletlenül pár csepp mehetett a sebhez.

2021. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy voltam mint az egyik válaszoló. Pants-et használtam és az első napokban a császár után nekem akadtak gondjaim a visszatartással. Nagyon nehezen keltem ki az ágyból és egyszerűen nem tudtam tartani addig míg elérek a wc-ig. 2-3x bizony én is belepisiltem a pelenkába, na de úgy, hogy már cseréltem is azonnal. Eszembe sem jutott volna benne maradni.
2021. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a szülés után abba a tálba alig tudtam pisilni nem, hogy egy betétbe ha ki tudok menni. Persze csíp ha van gatmetszes meg minden, de akkor meg foleg nem hagynam,hogy elfertozodjon.

Meg inkontinenciara van a betet nem pelenka. Azert a ketto nem ugyanaz.

2021. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

És aztán ülsz a véres pisis trutyiban? 😃 hagyjuk már..

Azért ennyire elhagyni magad..

Én császàr után 10 órával màr 3óránķént csoszogtam a koraszülött osztályra a lányomat szoptatni. Ami 1 emelettel lejjebb volt..persze lifttel..

2021. aug. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem ami szules utan jol esett es a gatseb is nagyon hamar rendbe jott az az volt, hogy minden pisiles utan zuhannyal leoblitettem magam, a sebre fujtam gatseb nyugtato sprayt (rossmannos), es felvettem egy tiszta betetet/tena pelenkat. Nagyon hamar javult igy a seb es mult a fajdalom.
2021. aug. 5. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!