Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák, ti milyen...

Császáros anyukák, ti milyen szót használtok a szülésre?

Figyelt kérdés

Már 1 éves elmúlt a lányom de még nem tudom mindig hogy mondjam, ha valahol felmerül a születése. Az "amikor szültem" nem jó, mert nem szültem. Az "amikor világra hoztam" sem jó, mert igazából az orvos szedte ki belőlem.

Nekem ebben semmi szerepem nem volt, csak ott feküdtem.

Egyszerűen nem tudok erre mit mondani, milyen szót.

Ti hogy emlegetitek?

Jó szerencsére nem mindennapos téma, de ha volt már az, akkor olyan kellemetlenül érintett hogy nem tudom mit mondjak.


2020. febr. 6. 12:45
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszuletett
2020. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
94%
Szültem....nem is értem, hogy neked nem volt benne szereped ezt, hogy gondolod? Nem téged vágtak fel nem te xartad össze magad az első felkelésnél leginkább?
2020. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
92%
Én simán mondom, hogy amikor szültem. Ez is az egyik formája a szülésnek.
2020. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
83%
Azt mondom hogy szültem. Nem értem miért szégyelled a császárt. Szerintem troll vagy aki most a császáros anyákat vette célba.
2020. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszületett a kislányom...
2020. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
85%

Miajóbüdöslófszért nem szültél? Hát mit csináltál? Benned maradt?


Ezzel a hozzáállással szerintem mihamarabb keress fel egy pszichológust, vagy vmi császáros feldolgozó-csoportot, mert lesznek még problémáid az életben.


Én szültem. Segítettek neki megszületni, de igenis szültem!

2020. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll és nem szégyellem de nem is vagyok rá büszke, sőt..

Az amikor született a kislányom szoktam mondani én is, de mondjuk olyan fura ez is nekem, de valamit muszáj mondanom. Az amikor kiszedték kicsit barbár lenne, de legalább igazából valós :/

2020. febr. 6. 13:03
 8/58 anonim ***** válasza:
80%

Nem hiszem el, hogy ez a Norbi-ügy így kimosta az agyad! :(


Az is szülés, ha császárral szülsz és egyáltalán nem kell szégyellni.


Miért érzed magad kellemetlenül emiatt?


Inkább ezen kellene elgondolkodni.


Szerintem amúgy a császár hivatalosan nem is választható, hanem indokolt esetben így kell lennie. Ezt nézve meg pláne nem értem a problémát.


Nem a gyerek és az anya egészsége a lényeg?


Szerintem ezt a kérdést nem egy császáros anyuka írta ki, az tuti!


Mellesleg a fanatikus ősanyákon kívül senkit sem érdekel, hogy szültél, nehogy már kevesebbnek érezd magad attól, hogy nem vajúdtál 24 órát. Így alakult, ezt kell elfogadni és örülj a kislányodnak!

2020. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:

A Norbi ügy? Ő valami súlyfeleslegről beszélt vagy nem? Nem tudom mert nem követtem csak kb cikk címeket, amiket láttam.

Hála ég Schobert Norbi nem tényező az életemben, csak a saját gondolataim.


Nem értem, ha valaki császáros volt kötelező odalenni érte?

Hát én valahogy nem tudok, inkább nem vállalok több gyereket sem, mert a VBAC-ra nagyon kevés esélyt ígért az orvosom.

2020. febr. 6. 13:17
 10/58 anonim ***** válasza:
94%
Én azt mondtam mindig, hogy szültem, aztán volt egy vetélésem és mikor az orvos csinálta a kaparást, a nővérke próbált szóval tartani és mikor meghallotta hogy szültem és közben látta a császáros heget, azt mondta hogy az nem is szülés... Erre beleszólt az orvos, hogy a császármetszéses szülés is szülés, így én maradok ennél.
2020. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!