Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit vittetek magatokkal a...

Mit vittetek magatokkal a korhazba szules utanra?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl a vizre

Hany flakonnal vittetek? En 6 db 1literes babavizet viszek, kekszet,ropit szolocukrot es 1 csomag chipset viszek magamal es pardarab szivoszalas uditot.

Elso babas vagyok

Azt mondjak a kaja nagyon nemjo :/ Del-Pestiben szulok.

Szerintetek tulzas ennyi mindent bevinni?

Viz eleg lesz?

Ha nem muszaj abban a 3 napban nem akarom paromat szaladgaltatni a csomaggal :)

Koszonom a segitsegeteket


2021. aug. 4. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Piskotataller,tuc keksz,literes rostos gyumolcsle legalabb 1 dobozzal. Muzliszelet. Hirtelen ennyi jut eszembe. :)
2021. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csomagolt croissant is vittem,jol jött reggelire mert nagyon későn hozták.

3 liter vizet vittem,de még küldtek be,pózolták,gyümilét is. Ropit, kekszet is vittem.

2021. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Rostos gyümölcs-zöldséglét mindenképp, én két dobozosa vittem, (segíthet a szülés utáni mosdó dolgokban)

Én korpovit kekszet vittem még, gyümölcs püréket, kétszer sültet és szilvalekvárt.

6 db víz elég lesz talán, max visznek még be neked 🙂

2021. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Instant kávé, bögrés leves, puffasztott rizs, májkrém, croissan, keksz, csoki

1l rostos

De a férjemnek még így is hoznia kellett kaját. Nem elég h rossz a kaja, még kevés is

Én a bármit megeszek ha nem romlott, típus vagyok. Legyűrtem a kaját, de attól a mennyiségtől nem igen lett volna tejem

2021. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én vittem 3 db 1,5l-es vizet, 4 l rostost, zabkekszet, müzli szeletet, 3az1-ben kávét.

Nagyon sokat kell inni, erre készülj! Napi 4 l minimum.

Én megittam a csapvizet is, mert finom volt, meg a kórházi tea is nagyon finom.

2021. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy ide pofatlankodok, én is első babát várom 😄

Szinte mindenhol olvastam hogy több 10 liter vizeket készítetek be, ti alapjáraton sem isztok csapvizbol? Vagy mi az oka hogy ennyi vizet cipeltek?

2021. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én januárban voltam bent a Délpestiben, szerintem nem volt vészes a kaja.

Hétfőn lesz indításom, vasárnap kell befeküdnöm, én 1 ásványvízet viszek, 1 rostos levet, 2 szívószálas innivalót, 1 csomag kekszet, 2 csokit, 2 csomag ropit és ennyi

Nem tudom mit fogok és mennyire kívánni, januárban magas vérnyomás miatt feküdtem be, rengeteg minden landolt a kukában amit feleslegesen vittem. A párom minden nap jön be látogatni így olyankor hoz 2 flakon vizet, meg esetleg péksütit vagy valami plusz kaját attól függően, hogy mit fogok kívánni. De mivel ott a büfé is én nem gondolom hogy sok mindenre szükségem lesz.

De nem vagyunk egyformák 🙂

2021. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom ,akkor veszek mg rostost es nasit jaaaa igen instant kavet tettem be enis kivancsi leszek hogy fogom kivanni mert terhesseg elott csak azt ittam viszont terhesen elso perctol kezdve hanyingerem van tole :D croason dejo otlet koszi :)

Kedves utolso sajnos bufebe a virus miatt nem lehet lemenni ezert keszulok ennyire es mivel videkiek vagyunk igy ha nem muszaj nem ugraltatom a paromat hogy jojjon fel :) jo kocsival nincs messze 30-45perc kb az ut, de sztem azt a 3napot kilehet birni vagyis megprobalom :) persze ha minden kotel szakad jon es hoz kajat :)

6-os valaszolo :)

En peldaul csak itthon iszom meg a csap vizet nemtudom miert de mashol nem birom meginni :/

2021. aug. 4. 16:47
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én például azért vittem sok innivalót, mert akkor még nem lehetett látogatni, max felküldeni lehetett csomagot, de ahhoz meg messze lakik a család, hogy csak pár doboz innivalóval elautózzanak.

Én szeretem a csapvizet, itthon csak azt iszom, viszont nem mindegy milyen ízű! Nem ízlik mindenhol. Nem tudtam előre, hogy milyen lesz a kórházi csapvíz. Hiába valaki szerint víz-víz, nekem nem.

Illetve úgy készültem, hogy nagyon sokat kell innom. A bélműködés beindításához is fontos, meg természetesen a tejtermelődéshez is elengedhetetlen a nagyon sok folyadék.

2021. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A büfét már lehet használni a kórházban :)

Párom jött látogatni a Délpestibe, leadtuk a babákat a csecsemősöknek és arra az 1 órára mentünk ki a szobatársakkal az udvarra.

Ott van egyébként egy kissebb fornettis is meg a büfé is. Minden lehet használni már. Mi kávézni is kijártunk.

1 hete volt ez :)

2021. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!