Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés utáni varratsze...

Császármetszés utáni varratszedésre ti vittétek magatokkal a babát a kórházba?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 22. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
????Még a kórházban kiszedte a doki mielőtt haza jöttünk volna. Talán a harmadik napon, de erre már nem emlékszem.
2019. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elsőt nem vittuk, anyukám ott volt vele nálunk, lefejt tejet kapott, mert míg megjártuk egy étkezés kimaradt. Akkor 10 nappal a csaszar után volt a varratszedes.


Az ikrekkel most a koraszülött osztalyon voltam meg, úgyhogy atsetaltam a másik épületbe, a babakra addig a nővérek figyeltek. 1 héttel a csaszar után volt a varratszedes

2019. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Én nekem nem szedtek varratokat felszívodott magátol
2019. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél felszívódó volt, másodiknál igen, vittem, mert kizárólag anyatejes, bő egy órányira lakunk a kórháztól, tehát mindenképpen beleesett 1-2 etetés, nem tudtam otthon hagyni. 7 napos volt a kisfiam ekkor. Egyébként tőlem kérdezte is a dokim, hogy itt van-e, és kijött a vizsgálóból megnézni :)
2019. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első, az felszívódó varrat, csak a végét csippentik le, nekem is az volt, de sok kórházban még nem tartanak itt.
2019. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Még nem???? Ezt most komolyan mondod? 16 eve szültem...
2019. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kórházfüggő, írtam, hogy nekem elsőre felszívódó volt,a végét se csippentették, semmi sem látszott, rejtett öltések voltak vagy mi. Ez egy vidéki kis kórház volt, 2015-ben, az utánam műtött anyuka nem felszívódót kapott. A fiam most született januárban a sote 2-n, ami elég nagy és modern kórház és nem felszívódót kaptam. Szerintem az adott dokitól függ, hogy mit szeret használni.
2019. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó dokit választottam. 😁
2019. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Három nappal szülés után engedtek haza, és nekem is vissza kellett mennem három nap múlva. A lányom anyukámmal volt itthon, csak anyatejes, de közvetlen szoptatás után mentem, szerencsére közel lakunk a kórházhoz, így mindennel együtt fél óra alatt megjártam. Ha hosszabb lett volna akkor fejek le neki tejet nyilván, így nem kellett.
2019. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!