Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülésmegindításnál használt...

A szülésmegindításnál használt infuzió amit a kismama folyamatosan kap tényleg lerövidíti, meggyorsítja a szülést?

Figyelt kérdés
40 hetes elmúltam és az orvos meg akarja indítani burokrepesztéssel és infúzióval a szülést.
2010. aug. 29. 17:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
aug 26-ra voltam kiírva és másodikán fogják indítani csütörtökön reggel.Egyenlőre bő egy újjnyi a méhszáj ha nem változik akkor zselével elötte nap rásegítenek.Szurkolok neked csütörtökön te is gondolj rám.Majd írd meg mi volt remélem csodás élmény lesz.Nekem az első kettő az volt.
2010. aug. 30. 05:14
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is egy újjnyira voltam nyitva mikor indították a szülést. 8-kor kötötték be az oxitocint, kb. fél 12kor már a méhszáj is eltűnt, de a kitolási szakasznál kiderült,hogy elakadt a baba a széles válla miatt így császár lett belőle.13.05-kor már felsírt a kisfiam. Nekem segített a tágulásban, bár nem tudom infúzió nélkül mennyire haladt volna előre a dolog, mert első baba. Viszont iszonyatosan fájt amikor már megemelték az adagot.....
2010. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Programszülésem volt, 8:30 burokrepesztés, 12:30 infúzió bekötése 4 cm-s méhszájjal. 12:45-re 8 cm-es lett a méhszájam, 14:12-kor a baba már a karjaimban volt!
2010. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Fél egykor elfolyt a magzatvizem, nem voltak fájásaim egyátalán.Kettőkor burokrepesztés alul, mert magától fent repedt meg.Kettőkor oxitocin, egybefüggő, nagyon brutál fájások. És fél négykor megszületett a kisfiam.
2010. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!