Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A vajúdás fájdalmas vagy maga...

A vajúdás fájdalmas vagy maga a szülés? Az eleje vagy a vége?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 07:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem szültem még,nem tudom ezért kérdezem ,ha valaki lehurrogna
2021. aug. 16. 07:09
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő fájdalmas, de nekem valahogy a vajúdás kibírhatatlan volt. Nagyon lassan telt az idő is, és rohadtul idegesített, hogy 10 óra vajúdással is csak egy ujjnyira voltam tág. A kitolás könnyebb volt, de fájdalmasabb
2021. aug. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A vajúdás vége a kegyetlen nagyon. Legalábbis nekem így volt. Azt hiszed, ennél nagyobb fájdalmat nem fogsz kibírni, erre jönnek a tolófájások és rájössz, hogy mégis kibírod.

Az hogy a baba jön kifelé, én lényegében nem is éreztem. Valami feszítés érzés volt, mikor a feje már kint volt.

2021. aug. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a vajúdás vége a legdurvább. Nekem a tolófájás nem is fájt. Csak iszonyat energia kell hozzá, az az izomláz másnap.... fú ☺
2021. aug. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A vajudas olyan 6-7 centitol a teljes tagulasig. A kitolas is kemeny volt, de teljesen mas erzes, sokkal jobban eltem meg. Ha erdekel reszletesebben, melyik milyen, es hogy tudod a fajdalmat enyhiteni, Noll Andrea Vajudastamogatas mindenkinek c. konyve jol leirja reszletesen.


A masodik gyerekkel nekem sokkal konnyebb volt a vajudas, mint az elsovel, ott tudatosan csinaltam a legzogyakorlatozast a fajdalom ellenere, es kozben elvonultam teljesen egyedul, es olyan pozt vettem fel, ami osztonosen jott, igy eg es fold volt.

2021. aug. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A vajúdásban az a rossz, hogy nem tudod mikor van vége. Csak várod a fájásokat és nem tudod hogy már csak 20 van vissza míg nyomhatsz vagy 200 vagy mégtöbb. Mintha megállna az idő. Ahhoz képest a kitolás egyáltalán nem is fájt nekem, mert ott lehetett nyomni és akkor arra koncentrálsz, mintha a fájdalmat is kinyomnád. És tudod hogy mindjárt vége és utána elvágják a fájdalmat.
2021. aug. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Az mikor már jön ki a gyerek,már bem fáj.Tökre olyan érzés,mintha mindjárt bekakilnál!😁
2021. aug. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a többiekhez. A vajúdás vége volt a legrosszabb, a kitolás már egyfajta megkönnyebbülés volt számomra. :)
2021. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egész szülés és vajudás fájdalmas. fájdalom küszöbödtöl és függ. kitolás nem fáj,csak feszitő érzés
2021. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a vajúdás vége volt brutális, a kitolás szinte már jól esett,megkönnyebbültem mikor nyomtam,az is fáj,de nekem fele annyira sem mint a vajúdás

Mikor mondták,hogy mindjárt nyomhatok,az fenomenális érzés volt

2021. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!