Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 hete szültem mennyi ideig...

4 hete szültem mennyi ideig normális a vérzés?

Figyelt kérdés

3. Gyerekemet szültem 4 hete. Másik kettőnél kb 2 hét után elmúlt a vérzés. Azt hittem itt is, de folyamat mintha ugyanaz a folyamat lenne. Piros (mint a menstruació) sotetebb barnas aztan alvadt (kb egy napon belul) es ez a korforgas megy 3 hete mintha itt stagnálnék. 1. Het vegere majdnem elmúlt.

Normalis ez 4 het utan? Engem mar nagyon zavar,mivel a masik 2nel joval hamarabb vege lett

Meg az,hogy van benne elenk piros is. Nem az a bő mennyiség, de annyira pont zavaró,hogy normalis e.



2021. szept. 7. 23:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Az összes kedves “ilyet nem tudsz elég gáz” és a “hány éves vagy” kérdésekre: 1. Gyerek után atóniás vérzésem volt ergo majdnem ott maradtam mert bent maradt egy lepény darab és a szülés után 2 órára ömlött belőlem a vér. Mivel takarítottak utána (altatásban) így kb alig maradt ami kijött. 2. Nál 1-2 hét volt.

Tehát ha kötözködni akarsz: 1, igen megkérdeztem a dokit 2, érdekelt mennyire normalis mert nekem egyre inkabb gyengulo verzesem volt eddig, sose volt ilyen “hullamzo”

És sajnos nálam nem tudom mi a normális, volt elég ijedtség az 1.-nél.


A többieknek köszönöm az értelmes és megnyugtató válaszokat :)

2021. szept. 8. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!