Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elmúló vajúdás ??? Szerintetek ??

Elmúló vajúdás ??? Szerintetek ??

Figyelt kérdés

36+2 napot töltöttem ma , tegnap reggel már rossz közérzettel ébredtem , mindenen sírtam , még azon is amin egyáltalán nem kellett volna , napközben enyhe hányinger , estére a hasam is ment egyszer , a nyákdugóm 3 napja “távozgat” darabokban , tegnap este elkezdtem furán érezni magam , mint aki nem találja a helyét , 23 órára meg is érkezett az első fájás amit óramű pontossággal követett a következő 10 percenként , 01:30 körül már 5 percesek voltak a fájások és rendszeresen , nem elmúlón csak jöttek, már annyira erős volt hogy rendesen figyelnem kellett a légzésemre, egészen 4:20ig közben próbáltam fürdeni hátha esetleg mégiscsak elmúlik vagy felerősödik... 2 fájás között próbáltam pihenni de gyakorlatilag egy szemhunyásnyit sem aludtam majd 5:40 körül arra ébredtem , hogy elaludtam és teljesen elmúlt a fájás , egyszerűen nem értettem és most sem értem ha jósló fájás lett volna akkor nem rendszeresek nem ??? Napközben éreztem 1x-2x fájást de semmi nem jött vissza abból a hajnali monoton “vajúdásból”

Szerintetek ez mi volt ??? Normális , hogy elmúlt ???

Valaki járt már hasonlóan ??

A védőnőm szerint a héten nagy valószínűséggel megszületik a baba , de én most egy kicsit elkeseredtem , hogy mi történhetett !

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2021. szept. 8. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam csak már 40+ héten. Jöttek az 5-10 perces fájások egész éjjel, aztán semmi. Bementünk a kórházba, 2 ujjnyira nyitva voltam, indítottak.
2021. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mind a két szülésemnél ez történt. Rendszeres, hosszan tartó fájások egyszercsak elmúltak. Nem részletezem, mind a kettővel elég sokáig küzdöttem, de mindkét gyerek császármetszéssel született meg.
2021. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó 3-4 hetem így telt :( Őrjítő volt…….

Minden este 7-8 fele kezdődött, rendszeres 7-8 percenkénti fájások, kőkemény has, görnyedés, szuszogás és minden reggel arra ébredtem, hogy jaj megint elaludtam és reggel van..

Az én esetemben ugyanígy este 6 fele indult meg (40.hétre) viszont burok repedéssel, szivárgással. Pedig azt hittem fájással indul majd a sok sok jósló nap után.

Ja és volt egy Nst a 38.héten, amikor kiugró rendszeres nagy fájdalmakat mért a gép, ott is akartak tartani, de szerencsére a doki nem érezte biztosnak és haza engedett. Ha akkor rásegítenek, akkor biztosan megerőszakolták volna a szülésem… :(

2021. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok mint te 38+4 óta tart. Minden éjjel azt hiszem eljött az idő, szenvedek aztán hajnalban elalszok, reggelre semmi. Mára keményedések vannak csak. Ma fekszek be, holnap már műtenek végre. 39hetes
2021. szept. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat , elképesztő egyébként , hogy amíg az ember nincs ilyen cipőben addig azt se tudja , hogy ilyen létezik...

Kedves utolsó Neked pedig jó babázást és gyors felépülést a császárból :)

2021. szept. 9. 14:42
 6/9 anonim ***** válasza:
leáltl vajudás akkor létezik,de ritka.gyors szülést lehet vasárnapig baba bujik ki
2021. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, mint te, nekem hajnali 3 körül múltak el a 8-9 perces fájások. Reggel 7kor kezdődtek újra, aznap d.u 1 után megszületett a kisfiam, minden külső rásegítès nélkül.
2021. szept. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es !

Hányadik hétben voltál ? :)

2021. szept. 13. 13:17
 9/9 anonim ***** válasza:
38+6 kezdődött, 39+0 született. Jó lenne azért, ha te még minimum egy hetet kihúznál :) habár ha jól számolom, ma már betöltötted a 37 hetet.
2021. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!